Petra14: Dobrý den,
narazila jsem na vaše forum a chtěla jsem se s vámi poradit, ohledně výběru zahradního domku na nářadí. Stačil by mi asi jen plechový domek, ale nejlepší by bylo kdyby byl v imitaci dřeva. Máte zkušenost s nějakou konkrétní značkou a nebo přímo s nějakým eshopem? smile
Budu moc ráda za jakoukoliv radu
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Než někdo odpoví, my osobně zkušenost nemáme, ale třeba to pomůže při výběru. Při výběru kovového zahradního domku na nářadí bych vsadil na kvalitní povrchovou úpravu, zvážil velikost, kterou potřebujete a v neposlední řadě i cenu. V nabídce výběru z eshopů máme zahradní domky Arrow,  u kterých je uváděna záruka 10 let na prorezivění.
cz
Zahradní domek Arrow Dresden
Zahradní domek Arrow Dresden
Petra14: Děkuji moc za informaci. Podívám se na ty domky Arrow. Takhle dlouhá záruka je super. Kdyby tedy měl někdo zkušenost přímo s konkrétním typem budu ráda za info. smile
Petra14: Tak jsem se dívala na různé domky co prodávají a narazila jsem od Arrow na tento model -
Moc se mi tedy zalíbil a mají i dopravu zdarma, tak nad tím teď hodně přemýšlím. Ještě jsem narazila na tuto stránku kde mají zahradní domek LanitStorage, kde jsou i ty průduchy. Tak teď nevím který z nich. roll