Marie Fárová: Každoročně jezdíme do lázní Bad Füssing. Včera jsem opustila bazény o hodinu dřív a prošla důkladněji park. Abyste si udělali představu o tom, jak je park krásný, přikládám nějaké fotografie.
Editoval Marie Fárová (25.04. 2010 16:35:46)
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing
Bad Füssing
cz
Bad Füssing - jezírko
Bad Füssing - jezírko
jituška: Maruško je to něco překrásného a je veliké štěstí,že se podělíte s Vašimi fotografiemi.Jste úžasný fotograf a dovedete vše opravdu nádherně nafotit.Klobouk dolů...big_smile
Marvella: Dobrý večer Maruško, to je nádhera, už je tam opravdu jaro. Krásně si to užijte a odpočiňte si.
Marie Fárová: Jituško, jsem fotograf amatér, ale když se mi někde líbí, tak to ráda předám dál.
Marcelo, tenhle soubor fotek byl udělán 25.4.2010 a to už bylo jaro i u nás. Letos si musím na koupání a procházku po parku pár týdnů počkat. wink
YOS: Krásně vysázený a pečlivě udržovaný park. Mezi kytičkama a na čerstvém vzduchu Vám bude dobře. Nudit se taky nebudete, materiálu na focení opravdu hodně.

Všechno jde tak, jak má jít.
jituška: Maruško,každý nemá ten cit a talent nafotit,tak krásné fotky,jako vy.A já jsem vděčná,že tu nádheru,co zachytíte pošlete dál,mooooc ráda se "kochám"
Marvella: Říkala jsem si Maruško, že už to všechno moc krásně kvete... V dnešní době se ničemu nedivím, protože leckde osázení parky už vykvetlýma kytičkama a člověk to vůbec nepozná. Jen foťte, ať můžeme všichni tady potěšit oko!
Marvella: Dobrý večer Jituško, budu se těšit. Crocusy mi ještě na zahradě nekvetou, jen vystrkují nesměle lístečky ze země. Já se zítra chystám na nákup kytiček, abych osadila jarně truhlíky, ale záleží co bude k sehnání. Už jsem opravdu nedočkavá.Dnes u nás po pošmourném dopoledni bylo nakonec opravdu krásně.
Marvella: Dobrý večer Jituško, jsou krásné, mám ráda takové tmavší barvy i když v záhonu tolik nezáří. Tak jsem po víkendu zjistila, že je ještě pořád zima, ale na druhou stranu začaly vykukovat phloxy, lilie. Na ty mi přijde ještě moc brzy. Ale už to všechno roste přímo před očimas, konečně! A co Vaše zádíčka?
jituška: Marcelko,děkuji za optání,po týdnu dovolené,jsem propajdala zahradu,tulipány,jsou už vidět pěkně lístky,vilínek začíná pomalu kvést,ale záda ne a ne se umoudřit,tak jsem neustále pod práškama,kdyby to šlo,hned bych je vyměnila...Lilie zatím nezačínají růst,ale nasla jsem puky Eremusu_liliochvostec-jestli to píši dobře a mám obavy,aby nenamrzl,nemám ho pro jistotu přikrýt,nebo zasypnout trochu hlíny?smile