facebook: Odpovědi uživatelů z Facebooku:
Pavla Boušková | Ahoj. Jsem spokojená s značkou Fiskars. Mám od nich zahradnické nůžky a co se týká nožu, tak KDS Sedlčany....

Věra Kafuňková | mám část gardena nebo fiskars už léta a jsem maximálně spokojena, fakt je nezničitelné
Editoval facebook (12.05. 2010 13:12:05)

Dotaz nebo odpověď uživatele z Facebook.com
Gogen: Již léta požívám nářadí značky FIskars, kvalitní, nezničitelné a hlavně lehké nářadí. Tím že mají všechno z lehkého materiálu, tak se při práci tolik nenadřete. Používám od nich sekery, rýče, pilky, hrábě, lopaty, nůžky atd. Se vším maximální spokojenost.
Teď jsem nově našel dobrý e-shop se skvělými cenami www.zahradavpohode.cz doporučuji.
jituška: než jsem nastoupila na MD,pracovala jsem v zahradnictví, tak jsme používali veškeré nářadí od firmy FISKARS a je to špičkové nářadí. Já osobně postupně nakupuji také značku FISKARS, protože tato investice se opravdu vyplatí. Mám už profi rýč s teleskopickou rukojetí a nůžky na živý plot. Čekám na narozeniny, kdy se mě sbírka určitě rozroste.lol
Ing. Miloš Krump: Já používám převážnou část zahradního nářadí od firmy Fiskars a jsem s ním nadmíru spokojen, nejvíce mě těší hrábě od této firmy na hrabání listí a vyhrabávání stařiny, jsou opravdu nezničitelné. Když si vzpomenu na klasické švédské kovové hrábě, které mi vydržely pouze na jednu sezonu, tak tohle opravdu nemá chybu.

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Ing. Miloš Krump: Musím se ještě zmínit o hvězdicovitém kypřiči, je to vynikající pomocník zejména k drcení hrud a urovnávání pozemku, s přídavným nástavcem jej využívám také na jaře k vyhrabávání stařiny v trávníku. Jsem s tímto nářadím nadmíru spokojen.

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
cz
Hvězdicový kypřič
Hvězdicový kypřič
jitula: Krumpolde zdravím, vy mi asi čtete myšlenky, přesně teď se chystám odesílat dotaz, jestli někdo neví o nějakém ručním nářadí, kvalitním, které by dovedlo vyhrabat mech z trávníku a rozbít hroudy na záhoně, hodně by to ulehčilo práci. Zítra chceme jet do zahradnického centra, tak jsem se chtěla právě zeptat, zda někdo nezná nějaký takový stroj. A to je taky od fiskarsu, nebo jste si to po domácku vyrobil? Popř. kolik to stojí?