rutinka: Používám CASORON G, je to jemný pudr, sype se brzy na jaře než plevel začne rašit.Funguje to opravdu spolehlivě, ale vzhledem k ceně a použitému množství  se nedá použít na velké plochy.
Od sousedky mám babskou radu, kdykoli vařím brambory, špagety aj. co se slívá vylít do spár mezi dlažbu nebo kameny. Funguje to taky, kromě pampelišky a jiných hlubokokořenících chcípne všechno.
hesla: Díky za radu, protože jsem se teď chtěla zeptat na to samé:Jak se ze zámkové dlažby odstraňují travnaté výrostky?
Je vidět, že všichni mají podobné starosti: smile
ivbara: Moc dekuji  za radu, o tom prasku jsme se  sice docetla nekde na netu a dost neurcite ,ale  v drogerii ho  nemaji, tak jsem chtela  patrat  dale po netu, kde ho lze koupit.Odvary  nejak  nepomahaji natrvalo.
rutinka: Ke se dá sehnat na netu jsem poslala na mail pro "ivbara". najdete si to když do vyhledávače zadáte  casoron g. Je v balení 150 ml asi za 75,-kč nebo 1 kg asi 350.Nebo mi napište, pošlu vám odkaz.smile
houba: V mém případě bych vapku nepoužila,jelikož spáry mezi dlažbou mám zaplněné bílým pískem a po použití tohoto přístroje by toho tam asi moc nezbylo.Ale horká voda slitá z brambor,těstovin atd.,docela postačí.V případě silného zaplevelení používám postřik k totální likvidaci plevelů.Ale musí se opatrně a v bezvětří.
Editoval houba (26.10. 2008 22:09:25)
ivbara: Prosím o praktickou radu, objednala jsem tedy CASORON G, ted prosím o znovu radu, jake s nim mate konkretni zkusenosti, jak a kdy je nejlepsi ho aplikovat. Konkretne mi jde o zamkovou dlazbu,asi 50 metru čtv.Děkuji moc.
petikuk: Také uvažuji o Casoronu, horká voda nezabírá.. to se do těch spar  sype nebo leje roztok a kolik je zapotřebi na plochu 100 metrů čtverečních dlažby prosím?
petikuk: Děkuji, dnes mi  Casoron přišel, objednali jsme celé kilo,tak hned jak sejde  sníh  ,tak  budu aplikovat.A nevadí, kdyby znovu napadl?Nemáme počkat az  na začátek března,kdy už  se nedá tady  v Českém středohoří  předpokládat?