petikuk: Dik,zkusim to koncem brezna,to jeste nic  neroste,ale uz nebude  snih a jsem zvedava,jak to zabere..  loni  jsme  cast  dlazby  meli bez problemu,ale na  tretine  nepomahala ani varici voda,tak letos zkusim  Casorom podle  vasi rady.
houba: Souhlasím s vámi a doufám,že budete mít po problému.Na podzim dejte vědět,jak to dopadlo.
rutinka: Dělám to brzy na jaře, těsně předtím než se objeví cokoliv zeleného. Povrch popudruji a opravdu tam nic nevyroste. Vyhubila jsem tak docela slušné plochy malého plazivého rdesna, které má hrozně dlouhý kůlový kořínek a mezi spárama se nedá vyrvat. Casorong mne zatím nezklamal, tak vám taky přeji, ať se povede a napište nám pak. Ahoj všichni co už vyhlížíte za okny jaro!
vypravec: Zdravím, s tím Casoronem jste mne dámy inspirovaly, take  ho  objednám a hned    použiju. Máme  zámkovou dlažbu   ,která místy prorůstá. Kromě toho se na ní místy tvoří  zelený povlak, ted  v zimě, co s tím?
vypravec: Takze zatím Caroson hodnotím veskrze kladne.
Tam kde jsme posypal zatim nic neroste. Mám dotaz ohledne lehke zelene  /jakoby  zelený povlak jen  /  na zvlhle  dlazbeasi  diky spodni vode. Cim vycistit pripadne postrikat, mam to jen malo a misty,ale    rad bych  to podchytil v zacatku, dekuji za radu..
Iro: Můžu dobře doporučit obchod s dlažbami Iridio.cz. Nedávno jsme tam kupovali pěknou oranžovou zámkovou dlažbu a byly jsme celkově spokojeni jak s dlažbou tak se službami obchodu.