Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala novinku Cibuloviny pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 16.4.  2011.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
1433-cibuloviny-soutez.jpg

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Cibuloviny - soutěž
Cibuloviny - soutěž
YOS: Taky moc děkuji za ocenění. Prosím, zašlete moji knihu Cibuloviny diskutující 'Jitula'. Děkuji a doufám, že Jitula bude ráda a knihu příjme. Těším se na další diskuse.

Všechno jde tak, jak má jít.
jitula: YOS děkuji, to je od Vás velmi milé. Samozřejmě knihu ráda přijmu. Jenom mě mrzí, že teď jaksi nemám čas na příspěvky. Pořídila jsem si ale foťák a tak se budu snažit také co nejvíce přispívat. Ještě jednou velmi děkuji. Udělalo mi to opravdu radost.smile
YOS: Jitulo, Vy nemáte čas teď a já nebudu mít čas v květnu. Budu celý měsíc ve Španělsku v Málaze a nevím jak to tam bude s internetem. Přeji vám hodně radostí s knihou Cibuloviny.

Všechno jde tak, jak má jít.