Marvella: Jsem stejná, nečinnost mě ubíjí, stále si něco vymýšlím abych se nezastavila. A jak píše YOS, chrpy nejen žluté jsou moc pěkné. Jen mi u některých druhů vadí, že když mi odkvetou, tak zelené listí nestojí za nic. Ale třeba modré ostříhá, znovu obrazí a i vykvetou.
YOS: Děvčata malý dotaz? Nemáte náááhodou v datumu narození číslo 4, nebo, když datum sečtete, nevyjde Vám jako životní číslo 4???Nebo možná 7? Jsou obě fyzická čísla.

Všechno jde tak, jak má jít.
jituška: YOS tak chrpy jsem na zadradě nikdy neměla a ani mě to nenapadlo,ale je to skvělý nápad,určitě si je seženu,ty žluté jsou úžasné.Jo a k tomu datunu,nemám tam 4,ale životní číslo mám 7.YOS vy se zajímáte o numerologii?Já se zajímala kdysi okrajově a ještě o grafologii,ale to byl jen takový záchvěv.Narodila jsem se 8.3.1976 a můj manžel 20.8.1976.
YOS: Jituško, tak máte rovinu energie - už je mi to jasné, že s takové množství energie se musí někde vybít.  Manžel má tuto rovinu taky. No, nazdar!!!! Nebudu tady psát podrobnosti, protože toto je forum o zahrádce ne o babských bla, bla. Možná na těch pletařských stránkách, tam to jde.

Všechno jde tak, jak má jít.