YOS: Nevím kolik hodin sluníčka svítí na tento balkón a jaký je záměr s bylinkami. V  truhlíku na balkóně i na východě lze pěstovat spoustu bylinek. Např. na čaj mátu, meduňku, závinutku, měsíček zahradní, violku trojbarevnou, kontryhel, plícník lékařský, šalvěj, yzop, sporýš lékařský. Na vaření bazalku, petržel kadeřavou, pažitku, koriandr, lichořeřišnici atd.

Všechno jde tak, jak má jít.
Vladimír Vytásek: Východní strana je vynikající pro letnění pokojových léčivek jako je rozmarýna lékařská , aloe stromkovitá ,pupečník asijský ,pelargonie vonná  ,náduť madagaskarská ,ožanka kočičí ,aloisie sladká a citronová, stevie sladká ,bakopa drobnolistá ,kalisie vonná  a mnohé další,které tak přes léto zregenerují a v zimě tak snadněji přečkají pokojové podmínky.  Vláďa

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
Jan Kolman: Prosím kohokoliv, kdo má zkušenost se samozavlažovacími truhlíky firmy Plastkon, Smart systém ( s dvojitým dnem ), bez knotů, aby zde své poznatky napsal. Jedná se mi o pěstování pažitky a naťové cibule na balkoně, s eventuálním přirychlením v zimě.
Mám otázky :Je nutná drenážní vrstva? Sype se substrát rovnou na to vyjímací dno nebo je nutné to něčím oddělit, např. síťovinou? Ozve se paní Jituška, která o nich psala? Děkuji.
Editoval wochozsky (24.09. 2013 11:13:49)
Marie Fárová: Wochozsky, od firmy Plastkon mám čtyři truhlíky Garden Flor na převislé pelargonie za západní straně domu. Protože se mi nikdy moc nevedly, udělala jsem pokus a stejné sazenice dala do knotového truhlíku Lebiš (na východní stranu). Výsledek se vůbec nedá srovnávat, v knotovém je krásný převis, v těch čtyřech ani ne poloviční. Ony čtyři truhlíky budu využívat jen na zahradě.