YOS: V některých sekcích se vkládá více obrázků, které bych si ráda prohlédla. Nevím, jak se dají prohlédnout jeden po druhém. Vždy musím jít zpět na příspěvek a pak teprve na další fotografii.  Děkuji

Všechno jde tak, jak má jít.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Máme trochu jiný přístup než většina serverů. Pokud máte ve stránce více obrázků doporučuji obrázky otevírat do nového okna. Já v Opeře používám např. "Otevřít jako nový list" přes pravé tlačítko myši a stejně postupuji i u dalších obrázků.

Jinak máte možnost si také zobrazit obrázky podle popisu u obrázku např.

1) Zobrazení podle datumu vložení
Zaslaný:     14.03.2011 | 03, 2011 | Březen
Když klepnete na 14.03.2011 - otevřou se všechny obrázky publikované v daný den
Když klepnete na  03 - otevřou se všechny obrázky nahrané v březnu 2011
Když klepnete na  2011 - všechny obrázky v tomto roce
Když klepnete na  Březen - obrázky nahrané v březnu ve všech letech

2) Filtr podle popisu
FOTOGALERIE forsythia, zlatice
Klepnutím na  forsythia nebo zlatice se otevřou obrázky se stejným popisem
YOS: Vyzkoušela jsem všechno možné, ale nefunguje to. Otevře se mi sice obrázek v novém okně, ale pak se mi to vrátí na příspěvek, i když používám pravou část myši. Vašemu postupu nerozumím. Já žádnou 'Operu' nemám nebo nevím co tím myslíte.

janko39: "Opera" je prohlížeč, podobně jako Internet Explorer, nebo Mozilla Firefox. Já používám IE, moje žena Firefox. Jak každému libo, ale musím uznat, že na IE, verze 8, mi nejde přehrávat hudba, na Firefoxu ano.  Toto jen na vysvětlenou, ale tomu zde uvedenému postupu také nerozumím a zkoušet to nebudu.
YOS: Janko, děkuji za podporu, připadám si tak zaostalá. sad  IE, Firefox mně nic neříká. Používám jen internet Explorer a Google Chrome. Takže, jestli dobře chápu, v programu na garten není možnost listovat mezi jednotlivými obrázky bez opery.
Editoval YOS (22.03. 2011 17:54:43)

Garten.cz (Zahrada-cs.com): Přímá možnost procházet mezi obrázky podobně jako na FB na co se ptala v prvním dotazu YOS u nás neexistuje.

Náhradní řešení
Můžete používat jakýkoliv prohlížeč. Pokud si chcete otevřít více obrázků z jednoho příspěvku můžete použít v Internet Exploreru klepnutí pravým tlačítkem na obrázek a z menu zvolte "Otevřít odkaz v nové záložce". Takto můžete otevřít několik obrázků aniž by se zavřel příspěvek s textem.
YOS: Děkuji ja jasnou odpověď. Ta alternativa ...1.krok je kliknout pravou myší na první obrázek a vybrat si otevřít v novém okně. Co je 2. krok? Děkuji za pomoc.
Editoval YOS (22.03. 2011 19:01:14)