Garten.cz (Zahrada-cs.com): Punica granatum - granátovníkgranátové jablko, marhaník granátový
Prosím skúste mi poradiť co mu môže byt budem velmi nešťastný keď mi uhynie. Kúpil som ho ako zdravý ker, a mám ho asi mesiac vonku na pravidelnom takmer letnom slknu a zrazu záčina takto sa farbyt čo mu môže byt?? malo vody alebo vela slnka alebo???....   AW
Dotaz zaslaný mailem na garten.cz
cz
Granátovník obecný, marhaník granátový (Punica granatum)
cz
cz
cz
cz
cz
cz
Další informace v článcích o rostlinách
Punica granatum - granátovník obecný Punica granatum - granátovník obecný
Granátovník (granátové jablko) je subtropická rostlina, která poskytuje nejen jedlé plody, ale všestranný užitek. Rostlina pochází z Přední, Střední a Malé Asie, odkud se rozšířil do celé Asie a jižní Evropy …
Punica granatum - granátovník obecný (BIOLIB.DE) Punica granatum - granátovník obecný
Čeleď Punicaceae. Je to velmi stará ovocná rostlina původem z Iránu a z oblastí přední, střední a malé Ásie až po Himaláje. Granátovník se pěstuje více jak 5 000 let. V přírodě dorůstá do výšky až 5m. Granátovník se využívá ne jen pro pěstování plodů …
Tropic Hukvaldy | 20.03. 2009
Punica granatum - granátovník obecný Punica granatum - granátovník obecný
Vypěstujte si granátová jablka Granátovník obecný (Punica granatum), nebo jinak také marhaník granátový je nevysoký strom nebo keř vyskytující se především v oblasti středozemí, přestože pochází z malého ostrova Sokotry u somálského pobřeží. Rostlina …
Osiva-semena.cz | 21.12. 2011