Poměnka: Tady je ještě pár fotek naší zahrady.
cz
Balkonovky
Balkonovky
cz
Begonie (Begonia)
Begonie (Begonia)
cz
Begonie (Begonia)
Begonie (Begonia)
cz
Bota s letničkama
Bota s letničkama
cz
Fuchsie (Fuchsia)
Fuchsie (Fuchsia)
cz
Kytičky okolo domu
Kytičky okolo domu
cz
Muškát 4-letý
Muškát 4-letý
cz
Růže (Rosa)
Růže (Rosa)
cz
Růže s brouskem
Růže s brouskem
cz
Surfinie (Surfinia)
Surfinie (Surfinia)
cz
Surfinie Muškáty
Surfinie Muškáty
cz
Vitálka poléhavá (Sanvitalia procumbens)
Vitálka poléhavá (Sanvitalia procumbens)
cz
Zahrada
Zahrada
cz
Zahrada
Zahrada
YOS:

jitula napsal(a):

Přikládám další fotogŕafie naší zahrádky.

Jitulo, reaguji ještě jednou a možná ne naposledy. Poslala jste totiž móóóc krásných fotografií  (64 kousků) najednou a já nejsem schopna najednou všechny důkladně prohlédnout. Dnes jsem se k nim na moment vrátila a našla jsem menší keřík, který není pojmenovaný. Budete se divit co to je. Já se divila taky. Lonicera pileata, Zimolez kloboukatý. Můžete tedy doplnit. Děkuji. Má špinavě žluté kvítka a modrofialové, nejedlé bobule. Je půdokryvný, stálezelený a dá se hezky stříhat do různých tvarů. V Holandsku je často vidět na záhonech mezi chodníkem a silnicí.

Všechno jde tak, jak má jít.
YOS:

jitula napsal(a):

Posílám, co jsem zase vyfotila. Moc toho není, pořád prší a tak jsou květiny jen rozmáčené a moc nekvetou.

Na Vašich fotografiích není vidět, že by nekvetly a byly rozmáčené. smile Kvete Vám to moc krásně. Povedla se Vám komule s tolika motýly. Né zbytečně se mu v Holandsku říká - motýlý keř.

Editoval YOS (10.08. 2011 01:53:56)

YOS: Musím ještě reagovat na fotografie Poměnky. Poměnko, určitě máte i šikovného manžela. Na fotkách je to vidět. Posílám mu hodně pozdravů a vyřiďte mu, že je nesmírně šikovný.  Vy Poměnko jste určitě veliká milovníce kytiček a pořádku, to je taky na fotkách vidět. Nejste náááhodou narozená v září? Nebo nemáte v datumu narození čtyřku, nebo součet čísel narození není čtyři? wink

Poměnka: Dobrý večer YOS,děkuji za Vaše slova,manželovi jsem dala přečíst Váš příspěvek no myslím .že povyrostl,muži mají rádi když se chválí a to já dělám.A teď Vy jste asi jasnovidka jsme oba narození v září a v letopočtu máme čtyřku.Já jsem si kdysi přečetla že lidé narození v září mají rádi pořádek,tak na tom bude něco pravdy.Musím tady dát nějaké Foto aby to nebylo jen o povídání.Zdravím.
cz
Třapatka (Rudbeckia fulgida)
Třapatka (Rudbeckia fulgida)
cz
Vratič obecný (Tanacetum vulgare)
Vratič obecný (Tanacetum vulgare)
Poměnka: Marvello děkuji,a s tím bláznem máte pravdu.Každý rok říkám už toho tolik nebudu pěstovat a pak zjistím,že je toho zase více.Ale letos ten déšť dal kytičkám zabrat. Dnes jsem už ořezávala nějaké trvalky jsou napadené nějakým houbovým onemocněním a nejen trvalky ale i balkonovky.