YOS: Ze semene mi vyrostla rostlinka podobná řepě. Její listy s řapíky se vaří na špenát, jenže trochu déle.  Od července do října se ořezávají spodní listy - to jsou ty nejmladší a nejchutnější. Postupně dorostou nové listy.  Mangold obsahuje více železa jak špenát, dále je bohatý na vitamín C, vápník. Z minerálních látek je bohatý na draslík, sodík, zinek a hořčík. Hořčík uvolňuje svaly (křeče v lýtkách...) a tím pozitivně ovlivňuje srdeční činnost.

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Mangold, subsp cicla var flavescens - var (Beta vulgaris)
Mangold, subsp cicla var flavescens - var (Beta vulgaris)
Marie Fárová: Mangold pěstujeme už hodně let - používáme místo špenátu. Já sklízím tak, že uříznu všechno. Takto vypadá záhon mangoldu dnes, 12. července byl úplně rozbitý od krup , takže jsem všechny rostliny ořezala. Jak vidíte, roste velmi rychle.
Editoval Marie Fárová (28.07. 2011 16:54:23)
cz
Mangold (Beta vulgaris)
Mangold (Beta vulgaris)
cz
Mangold (Beta vulgaris)
Mangold (Beta vulgaris)
cz
Mangold (Beta vulgaris)
Mangold (Beta vulgaris)
Další informace v článcích o rostlinách
Beta vulgaris var. cicla - mangold (|PROVOBIS) Beta vulgaris var. cicla - mangold
Objevte znovu mangold Listy mladého mangoldu se často používají podobně jako špenát a údajně chutnají dokonce lépe. Navíc lze v kuchyni zužitkovat také řapíky, které mohou být součástí zeleninových jídel nebo polévek …
PRO VOBIS, s.r.o. | 04.06. 2012