bala: Taky mě napadla ochrana proti pejskům, z vlastní zkušenosti vím, že umí zničit trávník dokonale, jejich extrementy ani tak nevadí, ale moč trávník dokonale spálí a musí se vybrat zemina, dodat nová a znovu poškozené místo znovu osít...pes zvedne nožku na květiny jsou zničeny...fenka zase zničí místo kde dělá svou potřebu....
YOS: Dnes večer jsem zase vyfotila několik zahrádek v Holandsku. Jedna je hezčí jak druhá. Fotografie nejsou moc kvalitní.

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Hortenzie - v záhonu (Hydrangea)
Hortenzie - v záhonu (Hydrangea)
cz
Jiřinka - jako výplň záhonu (Dahlia)
Jiřinka - jako výplň záhonu (Dahlia)
cz
Kontryhel - jako půdokryvná (Alchemilla)
Kontryhel - jako půdokryvná (Alchemilla)
cz
Mochna křovitá - jako půdokryvná (Potentilla fruticosa)
Mochna křovitá - jako půdokryvná (Potentilla fruticosa)
cz
Tlustonitník poléhavý - půdokryvná (Pachysandra procumbens)
Tlustonitník poléhavý - půdokryvná (Pachysandra procumbens)
cz
Zahrada v Holandsku
Zahrada v Holandsku
cz
Zahrada v Holandsku
Zahrada v Holandsku
cz
Zahrada v Holandsku - 2
Zahrada v Holandsku - 2
cz
Zahrada v Holandsku - večer
Zahrada v Holandsku - večer
YOS: Tato zahrádka je z města Tiel. Všude, kde jen je to možné se zasadí něco zeleného a tam, kde to není možné  se postaví alespoň květináče. Holandsko je jedna velká zahrada. Děvčata pomozte mi, s tou Suterou - Bacopou si nejsem 100% jistá. Jednak jsem fotila v rychlosti, protože bych rodinku zdržovala a jednak jsem nemohla vlézt do zahrádky, abych se podívala z blízka.
Editoval YOS (03.08. 2011 00:42:59)

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Bacopa, možná Big Pearl falls (Sutera cordata)
Bacopa, možná Big Pearl falls (Sutera cordata)
cz
Petunie (Petunia Surfinia)
Petunie (Petunia Surfinia)
Další informace v článcích o rostlinách
Japonská zahrada (TIP ZC CS) Japonská zahrada
Umění japonských a čínských zahradních mistrů je nepřekonatelné a odborníci na zahradní tvorbu se shodují v tom, že k jejich dílu se dokáží pouze přiblížit a nejvýše ho napodobit. Přesto se mezi vámi, našimi zákazníky, občas najde někdo, komu kouzlo orientálních …
Zahradní centra CS | 13.03. 2010
Přírodní zahrada Přírodní zahrada
Přírodní zahrada jako vzor Přírodní zahrada nevznikne tím, že svůj pozemek jednoduše přenecháte přírodě. Vyžaduje totiž zrovna tak péči jako normální okrasná zahrada. Jenže ta péče se tu ubírá zcela jiným směrem …