jitula: Tyhle fotografie jsem nafotila na procházce. Jsou to předzahrádky. Trpaslíkům zrovna neholduji, ale někomu se líbí,
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika
Zahradní keramika
cz
Zahradní keramika - čáp
Zahradní keramika - čáp
cz
Zahradní keramika - ježek
Zahradní keramika - ježek
cz
Zahradní keramika - pes
Zahradní keramika - pes
cz
Zahradní keramika - skřet
Zahradní keramika - skřet
cz
Zahradní keramika - šnek
Zahradní keramika - šnek
cz
Zahradní keramika - trpaslíci
Zahradní keramika - trpaslíci
cz
Zahradní keramika - trpaslík
Zahradní keramika - trpaslík
YOS: Jitulo, taky nefandím této výzdobě, ale na Vašich fotografiích to nevypadá ani kýčově.  Zvířátka a postavičky mají vhodně zasazené mezi pěkné rostlinky.  Nejvíce se mi líbí ježeček a trpaslík s červenými rty, který je zkrátka k políbení.  Ty 3 hlavy na sobě budou asi norští trolové, že jo? Za rozložitým zámkem jsou červené bobulky, zřejmě plody Daphne - lýkovce. Nemáte možnost je vyfotit?  Dosud mám jen květy. Děkuji předem.

Všechno jde tak, jak má jít.
Jan Kolman: Uznávám právo každého, dát si do zahrádky cokoliv, co se mu líbí, pokud to není pohoršlivé.  Kdyby to bylo v nějakém intimním zátiší, kam z cesty nebo ulice není vidět, tak ať se s tím majitel kochá a mazlí, ale vystavit to veřejnosti tímto způsobem, je příliš. Vždyť květiny samy o sobě zdobí zahrádku dostatečně - je naprosto zbytečné přikrašlovat ji tímto balastem. To už je urážka dobrého vkusu.
YOS: Jitulo, děkuji za ochotu. Nevšimla jsem si, že plody lýkovce jsou v galerii. Oběma Vám děvčata děkuji. Píši tak pozdě, protože jsem přijela z oslavy a nedalo mi to a šla jsem se sem jen mrknout.

Všechno jde tak, jak má jít.