jitula: V této době by měla začít očista organismu, k detoxikaci je výborná červená řepa.
Čerstvá šťáva je skvělým a chutným detoxikačním prostředkem, podporuje  metabolismus, působí na snižování hladiny cholesterolu i krevního cukru, posiluje nervovou soustavu. Užívám asi 0,4-0,6 l šťávy denně
bala: Ano, červená řepa je výborná, na  pročištění našeho zhuntovaného těla...připravuji si ji spolu s mrkví, černou řepou, celerem, a taky přidávám i trochu,ale opravdu jen trochu, petržele, je to taky výborný močopudný prostředek, pročistí dokonale naše ledviny....začínám každoročně, vždy koncem března či na zčátku dubna.....
kmotr1: Šťáva z červené řepy je velmi hodnotná pro tvorbu červených krvinek a vůbec k celkovému posílení organizmu.
Zvláště ženy by měly využívat jejího účinku a pít denně půl litru směs karotka-červená řepa. Směs může obsahovat 100 až 250 gramů šťávy z červené řepy. Používá se jak řepa, tak její listy.
Pije-li se najednou, čistá a ve větším množství než jedna vinná sklenička, může její silně čisticí účinek způsobit točení hlavy nebo pocit nevolnosti. Přičítá se to reakci jater. Podle mých zkušeností je lepší začít s malým množstvím šťávy z červené řepy a větším množstvím šťávy z karotky a podíl z červené řepy pozvolna zvyšovat 200 až 250 gramů dvakrát denně je obyčejně dostačující.
YOS: Nyní je čas si na zimu červenou řepu zavařit. Vy zkušené máte určitě svůj vyzkoušený recept, ale možná nějaká mladá zahradnice můj recept vyzkouší.  Recept na zavařenou řepu: Jednoduše omytou řepu uvařiíte jako brambory, raději trochu méně. Píchnutím nožem po 20-30minutách cítíte jak rychle se nůž zapichuje. Musí se zapichovat trochu tíž. Po vychladnutí oloupete jako brambory a nastrouháte do veliké mísy. Já jsem k řepě  nastrouhala ještě křen, zamíchala a vložila do čistých, suchých sklenic  asi 1cm pod okraj sklenice (NEpěchujeme).  Nálev: na 2 kg řepy 2 litry vody, 1/2 litru octu a 1/2 litru cukru (vždy dávám kolik octu - tolik cukru), lžičku fenyklu a soli asi 1 polévkovou lžíci a 10minut povařím. Tento nálev naleji na řepu zase asi 1cm pod okraj sklenice. Okraje sklenic otřu papírovou utěrkou, zavřu suchými čistými víčky a vložím do velkého hrnce s vodou tak, aby sklenice byly ponořené. Na dno hrnce jsem dala starou utěrku a zakryla pokličkou. Od bodu varu jsem na mírném ohni vařila asi 15-20minut. Zavařeniny  po vyndání z hrnce položím na prkénko obráceně. Za 10min sklenice otočím (vytlačí se tím všechen vzduch). Zanedlouho je slyšet pukání víček, což znamená, že se chytají a že se určitě nebudou kazit.  Jelikož jsem dnes udělala nálevu moc a měla jsem ještě několik žlutých cuket, nastrouhala jsem je s mrkvičkou, zamíchala a vložila do sklenic. Zalila nálevem a stejně zavařila. Měla jsem 7 řep a udělala jsem 3 velké sklenice a 1 malou. Přeji hodně úspěchů a v zimě dobrou chuť ! ! !

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Červená řepa, varrubra (Beta vulgaris)
Červená řepa, varrubra (Beta vulgaris)