YOS: Josefe, krásné dámy smile. Jen bych ráda věděla jaké druhy nám ukazujete. Víte latinský název Vaší agáve? Nejlépe, kdyby každá fotografie měla nějaký název. Děkuji za doplnění a přeji, aby agáve ještě vykvetla. Určitě ji už máte ve studeném skleníku.

Všechno jde tak, jak má jít.
Josef Bučko: Mám jen mrazuodolné juky a ono jich zase moc není, thompsoniana,rostrata, linearifolia, faxoniana, elata.
Agave je vysazená venku a je to Agave glomeruliflora. Bohužel po odkvětu stejně zajde.
Popsal jsem to
Josef
cz
Jubaea čilská (Jubaea chilensis)
Jubaea čilská (Jubaea chilensis)
cz
Žumara nízká (Chamaerops humilis)
Žumara nízká (Chamaerops humilis)
cz
Žumara ztepilá (Trachycarpus fortunei)
Žumara ztepilá (Trachycarpus fortunei)
YOS: Josefe, jste úplně senzační. wink wink wink  Já mám velikááánskou radost. Děkuji.

Všechno jde tak, jak má jít.
Vendakv: Teda fákt parádička,já mám jen jednu jedinou a letos táák nádherně kvetla,ale s tímto se opravdu nemůže rovnat:D
cz
Juka vláknitá (Yucca filamentosa)
Juka vláknitá (Yucca filamentosa)
Tao-shop-cs.com - TČM internetový obchod
Ludmila Unzeitigová: Já jsem koupila malou sazenici něco do 100 Kč. Vykvetla mi asi za 4 roky a letos zase nic. Ale za to se pěkně rozrůstá.
A tady je dokonce za pár korun.

Ale ty výstavní Josefovy tam si cenu vůbec nedokážu představit.
Editoval felis (11.07. 2012 20:17:40)
katkastill: Ještě mi dnes říkala sousedka, která ji také má, že se dají rozmnožovat dělením. Že prý odnožují a tyto odnože se pak dají odsadit... Prý se podívá, jestli tam nějakou tu odnož nemá a že by mi ji odkopla. Je to tak? Dají se takto dělit??? Za jak dlouho mi pak taková odnožka pokvete?