Daniela74: Všechny kytičky jedním slovem nádhera :-) ...jen přihlížím a kochám se všemi těmi obrázky a zjišťuji kolik toho všeho nevím... Přeji hezký den :-)
YOS: Posílám dnešní foto. Růže krááásně voní, kultivar neznám. Co říkáte na druhékvětenství bergénie? Ten estragon asi ještě nekvete, nebo už je odkvetlý. Ta konopice je pichlavý plevel, ale je velice léčivá.

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Kakost smrdutý, bílá forma (Geranium robertianum)
Kakost smrdutý, bílá forma (Geranium robertianum)
cz
Konopice polní (Galeopsis tetrahit)
Konopice polní (Galeopsis tetrahit)
cz
Růže (Rosa)
Růže (Rosa)
Poměnka: Tak já taky dnes fotila tak se koukněte.
cz
Begonie květ (Begonia)
Begonie květ (Begonia)
cz
Kakost květ (Geranium)
Kakost květ (Geranium)
cz
Komule (Budleja)
Komule (Budleja)
cz
Mečíky (Gladiolus)
Mečíky (Gladiolus)
cz
Mochna květ (Potentlla)
Mochna květ (Potentlla)
cz
Nocenka květ (Mirabilis jalapa)
cz
cz
cz
cz
Olověnec - modrý květ (Plumbago)
Olověnec - modrý květ (Plumbago)
cz
Olověnec bílý (Plumbago)
Olověnec bílý (Plumbago)
cz
Převislé jahody
Převislé jahody
cz
Růže květ (Rosa)
Růže květ (Rosa)
cz
Smrk sivý (Picea glauca)
Smrk sivý (Picea glauca)
Ascam: Rychlých pár fotek pro dobrou náladu - krásný večer všem smile
cz
Růže - velkokvětá Nostalgie (Rosa)
Růže - velkokvětá Nostalgie (Rosa)
cz
Růže - velkokvětá Nostalgie - to deformované poupě se nám rozvilo (Rosa)
Růže - velkokvětá Nostalgie - to deformované poupě se nám rozvilo (Rosa)
YOS: Poměnko, všechny Vaše květy se mi moc líbí. Škoda, že tak velká houba není jedla. hmm Byla by dobrá praženice. Můžete doplnit u obrázku s houbou Picea clauca, smrk bílý, 'Conica'. Stromeček máte moc hezký.
Ascam, já opravdu nechápu. Jste velká konkurence Marie Fárové. Vy navíc fotíte mobilem, nepochopitelné. Vaše květy jsou tak čisté, jak namalované. Vaše růže září jak šlehající plameny. Moc, moc krásný.

Ascam: YOS - děkuji moc. Třeba se jednou zmůžu i na foťáček smile. Nebo bych ho mohla někde vyhrát (nenápadná narážka na admina lol) - dělám si, samozřejmě legraci wink
YOS: Ascam, mateřídouška je planá, že? Podle kališních lístků to je Thymus serpyllumMateřídouška úzkolistá. V přírodě jí ubývá, takže ji nesbírám. Pěstuji si mateřídoušku časnou, která kvete, když jsem v Česku - červen. Váš mobil bych za foťák neměnila. Ten Váš mobil je zkrátka lepší jak např. můj foťák, který nebyl zrovna levný.
Já bych spíš potřebovala lekci jak fotit  big_smile

YOS:

Poměnka napsal(a):

Yos děkuji,ještě doplní hoř.stromek.

Poměnko, zasloužíte pochvalu, jak posíláte obrázky s latinskými názvy. Zas tak strašné to nebute, že na to nejste. Je vidět, že se snažíte a to je hlavní. smile smile smile

Tao-shop-cs.com - TČM internetový obchod
Ascam: YOS - já nevím, co je to za mateřídoušku - ta tu prostě roste (všude je jí plno). smile Jinak já bych měnila za foťák hned - tohle je děs, jak mi to mnoho věcí nezaostří, případně když se na to člověk koukne v počítači, tak to zas smaže big_smile. Jednu kytku fotím na dvacetkrát - a kolikrát to nevyjde ani po sté.
Ascam: Mimochodem - asi vás tu v dohledné době zavalím fotkama všeho možného i nemožného. Kamarádka mi totiž věnuje svůj starý foťák - Konica Minolta DiMAGE Z5. Tak se budu učit s ním zacházet a budu řádit jak černá ruka big_smile. Zítra ho posílá poštou, očekávám ho příští týden - velmi nedočkavě. smile