Ascam: YOS - název jsem doplnila, díky smile. Teprve rozkvétá, tak se třeba podaří vyfotit lépe - i když tohle skoro nechápu, jak se mi mobilem podařilo lol . Druhá fotka, co jsem udělala a na mobilu vypadala slušně, je zaostřená na listy.

Marvella - nádhera! Ta dipladenie je překrásná. Kdysi jsem si koupila růžovou, červenou a bílou, ale všechny mi chcíply přes zimu big_smile. A růže miluju smile
Editoval Ascam (15.05. 2011 00:04:28)
Ascam: Tady je nějak mrtvo - zkusím oživit big_smile
cz
bílá azalka
bílá azalka
cz
Hlošina úzkolistá - středoevropská oliva (Elaeagnus angustifolia)
Hlošina úzkolistá - středoevropská oliva (Elaeagnus angustifolia)
cz
Jahodník obecný - jahodový záhon (Fragaria vesca)
Jahodník obecný - jahodový záhon (Fragaria vesca)
cz
opadavý rododendron žlutý
opadavý rododendron žlutý
cz
Sedmikráska (Bellis)
Sedmikráska (Bellis)
cz
Skalník (Cotoneaster)
Skalník (Cotoneaster)
cz
Štědřenec odvislý (Laburnum anagyroides)
cz
cz
zakrslý šeřík
zakrslý šeřík
Marvella: Ascam pěkné, už se těším na víkend (to budu doma za světla) až vyfotím zase něco na zahradě. Teď je to všechno nejkrásnější a nejbarevnější.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Pelargonium peltatum - pelargonie převislé, Petunia x hybrida - petúnie zahradní
cz
Pelargonie převislé (Pelargonium peltatum)
Pelargonie převislé (Pelargonium peltatum)
cz
Petúnie zahradní (Petunia x hybrida)
cz
bresticova: K týmto krásnym fotkám rada pridám svoje klinčeky. Nielen pekne kvitnú, ale aj voňajú. Svojou vôňou privítajú každého, kto k nám príde, lebo ich mám zasadené pri chodníku.
sk
Hvozdík (Dianthus)
Hvozdík (Dianthus)
sk
Hvozdík (Dianthus)
Hvozdík (Dianthus)
sk
Hvozdík (Dianthus)
Hvozdík (Dianthus)
sk
Hvozdík (Dianthus)
Hvozdík (Dianthus)
sk
Hvozdík kropenatý (Dianthus deltoides)
Hvozdík kropenatý (Dianthus deltoides)
YOS: Paní Bresticová, máte pěknou sbírku. smile  Vůně hvozdíků a karafiátů je moje nejoblíbenější vůně. Asi proto, že není tak sladká, ale kořeněná a připomíná mi trochu koření hřebíček. Ráda bych si Vaše fotografie uložila do svých karafiátů, je to možné? Druhové jméno ostatních Diantusů náhodou nemáte, snad někde napsané nebo ještě štítky někde leží? Předem moc děkuji.

Všechno jde tak, jak má jít.
Jan Kolman:

Ascam napsal(a):

wochozsky - co jsem našla na internetu fotky, tak mi přijde pravděpodobnější ten šeřík Prestonové, ale já tomu nerozumím smile
Ta dřevitá pivoňka je překrásná. Letos jsem si koupila bílou, jednoduchou, do budoucna mám v plánu z nich udělat živý plot.

Omlouvám se - nemusím mít vždy pravdu. Šeřík Prestonové jsem osobně neviděl, je to asi novinka, nebo záležitost pro odborníky.