Ascam: Evo - ty červené sasanky jsou naprosto úžasné!
Marvella - no vidíte, byly jsme skoro sousedky big_smile
YOS - s hyenkama je život v některých ohledech opravdu jednodušší, ale zas ne vždycky lol
Marvella: Evo i mě ta červená sasanka přímo uhranula. Nevěděla jsem, že vůbec nějaká taková barva u sasanek existuje. A i rozmarýnu máte obrovskou. To já takových rozměrů ještě nedosáhla.
Eva N E: Ahoj devcata.Ty cervene sasanky tady ted najare rostou na loukach.Take spousta modrych hyacintu,lupin a vseho mozneho.Pred 14 dny jsem se vypravila na zahradu a vyfotila spoustu lucnich kytek i plevelu,co tady roste.Delam si neco jako herbar ve fotografii a potom patram na internetu,co ze jsem to vlastne vyfotila.Takze budu postupne posilat moje ulovky wink Tu Rozmarynu jsem mela mnohem vetsi,obema rukama jsem kmen neobejmula.Ale prisla jsem o ni,protoze tady se rika,ze kdyz je u domu,privolava nestesti.Tak mi ji nejaky dobrak zaleval horkou vodou.Ta na fotkach neni moje.Chcete obrazky jen kvetoucich kvetin,nebo i stromu a keru,ktere v CR nerostou?
cz
Lupina (Lupinus)
Lupina (Lupinus)
cz
Lupina (Lupinus)
Lupina (Lupinus)
cz
Lupina (Lupinus)
Lupina (Lupinus)
cz
Sasanka (Anemone)
Sasanka (Anemone)
Eva N E: Dobry den Marcelo. Byla vysoka asi metr a pul a do sirky asi take tolik.Ale uz ji nemam.Proc zbytecne drazdit okoli.Ted tu mam pripravene luční květy, ale jeste je nemam pojmenovane. Musim prohlednout nejake knizky,ale az si je privezu o vikendu. Tak zatim neco na chut. Hezky den.
cz
Aloe - květ (Aloe)
Aloe - květ (Aloe)
cz
Buganvilie (Bougainvillea)
Buganvilie (Bougainvillea)
cz
Štětkovec (Callistemon citrinus)
Štětkovec (Callistemon citrinus)
YOS: Marvello, taky mám hnědé květy na Bergénii. Myslíte si, že je to opravdu mrazem? Proč ostatní jsou krásné?
Jen aby to nebyla nějaká plíseň. Už si mohu přivonět ke krásným květům mahonie, která se mi všude chce rozlézat. Když ona tak krásně kvete a voní. Pořád jí slibuji, že ji vysekám, ale pořád je mi jí jaksi líto. Včeličky se mohou po ní zbláznit.

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Mahonie cesmínolistá (Mahonia aquifolium)
Mahonie cesmínolistá (Mahonia aquifolium)
cz
Tařička - první květ (Aubrieta)
Tařička - první květ (Aubrieta)
Marvella: YOS u bergénií nemá zatím listy žádné. Ty ošklivé jsem lupeny jsem ostříhala, protože se mi nelíbili a teď trnu, jestli mi květy nevymrznou.U nás ještě nejsou tak vykvetlé jako na našem obrázku. Ale už mi konečně kvbetou všechny crocusy, sněženky, pomněnkovec už to má také také na květ, narcisky též. Tulipány jsou zatím jen listy, česneky a ostatní cibuloviny ještě nejsou vůbec venku. Kvetou ladoňky a modřence.
YOS: Reagovala jsem na Váš přípěvek :  'U bergenií mi dost často květy přejdou mrazem a místo parády je to zrzavé nic. To mě pak hodně mrzí, protože jsou jinak krásné' Takže to zrzavé nic mám taky. Vloni ani předloni jem nic takového nepozorovala.

Všechno jde tak, jak má jít.
Tao-shop-cs.com - TČM internetový obchod
Ascam: Dodávám další rostlinky - první narcis je venku (i když zatím ten maličký), první hyacinty už udělaly palice, macešky a postupně kvetou další krokusy. Bílé tedy ještě ne - to jen jeden dole v zahradě, ostatní mají zatím jen špičky:)
cz
Hyacint (Hyacinthus)
Hyacint (Hyacinthus)
cz
Maceška (Viola x wittrockiana)
cz
cz
Plicník lékařský (Pulmonaria officinalis)
Plicník lékařský (Pulmonaria officinalis)