Ascam: Teda dámy - to jsou zas překrásné kytičky smile. Dodám podléšky z dnešní procházky - máme tu u jezera úplně modro.
cz
Jaterník podléška (Hepatica nobilis)
cz
cz
cz
cz
YOS: Ascam to musela být příjemná procházka. Udělala jste krásné fotografie, až mi srdce zaplesalo. Uchvátila mne ta jednoduchá a čistá krása přírody. Tak nenápadné kvítka dominují nad spadaným listím.  S tím detailním záběrem (1. a 3.foto) to byl dobrý nápad. Když se pozorně díváte, uvidíte kolik krává skrývá.
Editoval YOS (29.03. 2011 20:08:50)

Všechno jde tak, jak má jít.
Ascam: Máte pravdu - byla krásná (ostatně jako každá) smile. Hyenky se vykoupaly, já se pokochala přírodou. Bohužel je vše focené mobilem, neb nemám foťák. Ale někdy i tak vyjdou slušné záběry.
Marvella: Moc pěkné fotky děvčata. Já přes týden nestíhám fotit, protože chodím pozdě domů. Ale dnes jsem objevila i za skoro úplné tmy, že mi vykvetly plicníky! Kvete zlatice, fialky, prostě krása. Ale třeba podléšky, tak ty mi ještě nekvetou. Evo, ta sasanka je nádherná! Mám v zahradě klasické bílé a pak až v létě mi kvetou sasanky japonské a ty jsou také moc pěkné.
YOS: Ten sloupový tis jsem ostříhala úplně na kmen a přála si, aby odešel. Jeho dlouhé větve rostou přímo nahoru, ale po čase se začnou vyvracet a dělat veliký stín. Bohužel neodešel, ale naopak mu to udělalo dobře, zhoustl tak, že se mi i líbí. Některé větve se však zase začínají vyvracet, tak uvidím co s ním udělám. Tis stříhám jen v době vrcholu zimy nebo vrcholu léta.

Všechno jde tak, jak má jít.