bala: Naši obyvatelé v jezírku.....včera jsem vyfotila žabku, jak si lebedí na kameni, žije jich tam více, ale jen tahle mi zapózovala, dalšími obyvateli jsou ryby, které se stále nekontrolovaně množí.....:-))))
Editoval bala (02.09. 2011 11:05:29)
cz
Koi kapr, karásek, jelec jesen (Koi nishiki Carassius auratus auratus Leuciscus idus)
Koi kapr, karásek, jelec jesen (Koi  nishiki  Carassius auratus auratus  Leuciscus idus)
cz
Koi kapr, karásek, jelec jesen (Koi nishiki Carassius auratus auratus Leuciscus idus)
Koi kapr, karásek, jelec jesen (Koi  nishiki  Carassius auratus auratus  Leuciscus idus)
cz
Skokan zelený (Rana esculenta)
cz
Eva N E: Nadherne obrazky.Vsechny. Ascam,to se Vam vazne povedlo. Sýkorky jsem uz davno nevidela. Naposledy, kdyz k nam v zime letaly na krmítko,a to jsem byla jeste....mladsi .Nejdou mi smajlici
Jinak uz mam po dovolene, takze se tady asi budu vyskytovat casteji. Mam z CR nejake fotky hmyzu a pod, tak kdyz vam to nebude vadit, budu je prubezne vkladat. Wochozsky, toho pavouka bych tipovala na Misumena vatia , Běžníka kopretinového. Na tu mouchu se jeste podivam, neco mi pripomina. Bala,ta kobylka je moc pekna. Jeste pridam nekolik pestřenek.
Editoval Eva N E (02.09. 2011 14:17:59)
cz
Běžník kopretinový na afrikánu (Misumena vatia)
Běžník kopretinový na afrikánu (Misumena vatia)
cz
Pestřenka kovová (Eristalinus aeneus)
Pestřenka kovová (Eristalinus aeneus)
cz
Pestřenka prosvítavá (Volucella pellucens)
Pestřenka prosvítavá (Volucella pellucens)
cz
Pestřenka pruhovaná (Episyrphus balteatus)
Pestřenka pruhovaná (Episyrphus balteatus)
cz
Pestřenka psaná (Sphaerophori scripta)
Pestřenka psaná (Sphaerophori scripta)
cz
Pestřenka trubcová (Eristalis tenax)
Pestřenka trubcová (Eristalis tenax)
Ascam: Přidám zas dvě nepovedené fotky plcha - já ho snad nikdy netrefím pořádně big_smile. Také čmeláčka a pavoučka - kdo bude vědět druh, prosím o doplnění.
cz
Čmelák pruhovaný (Bombus subterraneus)
cz
cz
Pavouk
Pavouk
cz
Plch velký (Glis glis)
Plch velký (Glis glis)
cz
Plch velký (Glis glis)
Plch velký (Glis glis)
Ascam: Je to takový běhací fousek big_smile. A jak nám tu neustále něco povídá a hlodá - samozřejmě nejvíc musí louskat ten nejtvrdší oříšek na světě po půlnoci a nejlépe mně nad hlavou lol
Vendakv: Krásné fotečky big_smile
Letos se mi podařilo zachytit jen pár  návštěvníků....jindy nebyl po ruce foťák hmm
Tak alespoń stádečko berušek(a že jich opravdu bylo!),jeden neznámý motýlek a cvrček
cz
Babočka bílé C (Polygonia calbum)
Babočka bílé C (Polygonia calbum)
cz
Cvrček polní (Gryllus campestris)
Cvrček polní (Gryllus campestris)
cz
Slunéčko sedmitečné (Coccinella septempunctata)
Slunéčko sedmitečné (Coccinella septempunctata)