Lída Skokanová: Né,že bych všechno věděla..to by bylo krásný,to by se mně líbilo..ale když si dáte ten Váš název,tak se Vám ukáže jen odkaz na tu Vaši fotku a sám se nabídne správný název..ale docela by mě zajímalo,jak to děláte,když nafotíte taková kvanta fotek /a musím uznat,že dost dobře/ protože si to zapisovat,by asi nešlo,nebo si hned  po kytce vyfotíte název ? A to se zase asi vybíjí foťák ale asi to nejde jinak..sama s tím mám docela problém a to fotím jen pár kytek...
Další informace v článcích o rostlinách
Agave victoriae-reginae - agáve Viktoriina (READERS DIGEST VÝBĚR) Agave victoriae-reginae - agáve Viktoriina
Stálezelený vytrvalý sukulent s početnými mnohoplošnými (fasetovými) tmavě zelenými listy zakončenými ostnem a s výraznou bílou kresbou. Dospělé rostliny ve stáří asi 20–30 let vytvoří v létě až 4 m vysokou lodyhu posetou krémovými květy. Choulostivá …
Agave victoriae-reginae - agáve Viktoriina Agave victoriae-reginae - agáve Viktoriina
Sukulence: listová; pěstitelská náročnost: druh vhodný pro začátečníky; přezimování: studené 10-15 °C Překrásný a přitom velmi nenáročný druh, vhodný i do menších sbírek. Kompaktní listová růžice dorůstá maximální šířky 50 cm, silně dužnaté …
Rebo Productions CZ | 14.12. 2009
Agave victoriae-reginae - agáve Agave - agáve
Agáve (čeleď agávovitých / Agavaceae) pochází ze severoamerického Jihu a z jihoamerického Severu. Tam, v horkých a suchých oblastech, vzrůstá do obrovských exemplářů. Pojmenován byl tento rod v 18. století švédským přírodovědcem Carlem von Linné …
Rebo Productions CZ | 25.10. 2008