Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Domácí bylinář pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 22. 7. 2012  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
4216-soutez-domaci-bylinar.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na http://www.zahrada-cs.com/forum/vt/cz/1 … u-do-fora/ . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Domácí bylinář - soutěž
Domácí bylinář - soutěž
Eva N E: Já jsem ji nedávno v prodejně prohlížela. Nádherná kniha. Jsou tam rostliny,o kterých jsem vůbec netušila, že jsou léčivé. A ke každé je popis, co se z ní sbírá a k čemu se používá. Ta by se mi opravdu moc hodila. Šťastný člověk, který ji vyhraje smile
Ludmila Unzeitigová: Dnes mi přišla kniha Jehličnany , tak jsem z toho teda jelen, protože jsem si nic neobjednávala. Ale jsem za ně ráda, právě jsem si říkala, že se zaměřím na jehličnany a bude to dost velký oříšek, ale s touto knihou už to takový problém nebude. smile
Ale napřed musím zjistit, kdo byl tak hodný a poslal mi ji.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Felis, Xenotoca, Marie Fárová - tak nám tu zařádil redakční šotek. Poslal jsem mail s adresami výherců vydavateli. Bohužel se mi tam nějak dostal název Jehličnany. Než jsem to stačil zrušit, knížky byly odeslány. Tentokrát dostanou výherci  dvě knížky - Jehličnany a za několik dní i Domácí bylinář. Za zmatky se všem omlouvám. Bude to asi tím teplem ...