Vladimír Vytásek: Zmatek bude způsobený asi tím že jsem knihu Jehličnany kterou vyhrál 4.6.2012 včas nedostal a když jsem ji  urgoval i 26.6.2012  tak mi přišla  až minulý týden,  včera mi došla další kniha  Domácí bylinář  a dopis abych výhru Jehličnany,kterou jsem vyhrál 4.6.  vrátil zpět,, vůbec tomu nerozumím.

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Sypu si popel na hlavu, tentokrát za to opravdu mohu. Výhercům, kteří měli dostat Domácí bylinář, byly odeslány chybně Jehličnany. Domluvil jsem, že pošlou správnou knížku. V mailu od vydavatele bylo, že Jehličnany se vracet nebudou. Asi udělali změnu a přidali k zásilce dopis o vrácení knihy Jehličnany. Omlouvám se všem za vzniklé zmatky.
Marie Fárová: Já jsem knihu Jehličnany nedostala. wink Dnes jsem dostala dopis z Knižního klubu, kde se omlouvají, že mi omylem zaslali "Velkou knihu o bylinkách" a tu abych vrátila. V poledne pak pošťák přivezl "Domácí bylinář". Ještě že jsem balíček otevřela, v první chvíli jsem to v domnění, že se jedná o tu chybnou zásilku, chtěla poslat hned zpět. Dostala jsem tedy jen správnou knihu. smile
Ludmila Unzeitigová: Kniha Domácí bylinář předčila mé očekávání. Obsahuje kromě receptů  na  různé léčivé přípravky i recepty na pokrmy z bylin a navíc je  součástí knihy i atlas léčivých bylin.
Určitě ji doporučuji všem, co se zajímají o zdravý způsob života.
Editoval felis (04.08. 2012 13:13:12)