Robert Bosch odbytová s.r.o.:

jenštejn napsal(a):

Určeno všem potenciálním zájemcům o koupi Aku sekačky Bosch Rotak 37 LI !!!
NEKUPUJTE si TO !!!!
Sekačka není schopna posekat 145m2 ani na 2 ! nabití Aku článku.
Lidé od Bosch cz se tváří, že to je špatným sekáním, trávou, teplem nebo zimou , několikrát si problém přehazovali jako horký brambor, nakonec řekli, že přijedou se podívat - nikdy nikdo nepřijel !!!!

Dobrý den.
Aku sekačky Rotak li jsou opravdu povedené a myslím, že se s nimi firma Bosch právem Chlubí.
Jen těžko budete hledat v konkurenci srovnatelný model.
Jsou spolehlivé, lehké, výkonné s výbornou životností lion iontových aku článků, které jsou používány i v profesionální řadě nářadí.
Já mám sekačku vyzkoušenou osobně a mohu jí vřele doporučit.
Vím, že podmínky při sekání jsou odlišné a že uživatelé mívají různé požadavky a představy.
Proto je dobré se předem poradit s odborníkem.
V případě jakýchkoli dotazů vám rád odpovím a rozhodně si nebudu s nikým přehazovat "horký brambor".

Po dohodě můžeme stroj předvést při sekání trávy ve Školícím středisku Bosch.
Adresa:
Pod Višňovkou 1662/19
14000/Praha 4

Předvedení prosím zarezervujte na tel.čísle:261 300 484

Jan Sladký
poradenství Bosch

Robert Bosch odbytová s.r.o., Pod Višňovkou 35/1661, 140 00 Praha 4 - Krč
Robert Bosch odbytová s.r.o.:

ksns napsal(a):

Jaká je poruchovost článků u sekačky Bosch Rotak 37? Životnost je tedy mizerná,rozhodně se neblíží vámi udávanými hotnotám. Sekačku mám od minulého roku a po pár nabití, řekněme do cca 10 cyklů, začne baterie pípat /zvuk.signál nabité baterie po 1hod/ již po čtvrt hodině a je přitom evidentně vybitá. Po dalším vložení do dobíječky netrvá cyklus k odpípnutí déle než 3 minuty. V podstatě novou baterii tak nelze dobít. Celá komedie pak pokračuje zabalením a odesláním k internet. prodejci na odzkoušení a po cca 1 měsíci blokace,kdy poměrně drahou investici za cca 11 tis. Kč nemůžete použít mi váš prodejce uznal reklamaci a poslal jinou baterii. Podzim utekl bez nehody, párkrát jsem posekal v dubnu a květnu a už je tady stejný problém, opět baterie odmítá dobíjení, opět zapípá po 5 minutách. Je to jen zlá náhoda a nebo vyrábíte šmejdy a jen provozujete velkoústou reklamu? Já zas budu ten váš šunt někam do Kotěhůlek posílat a čekat na baterii a vyřízení reklamace. K tomu jsem si ten přístroj nekupoval.Jste ochotni mi promtně poskytnout konečně bezporuchovou baterii na vaši základně na Praze 4 a nebo mám odstoupit od smlouvy a korespondovat s vašim prodejcem? Musím říci,že jsem kvalitou vaší sekačky velmi zklamán a už mi dochází trpělivost neustále řešit nějaké problémy. Vaše potenciální zákazníky bych chtěl alespoň varovat.Děkuji za odpověď. Zdeněk Najbert

Dobrý den pane Najberte.
Je nám opravdu líto, že jste učinil s článkem takovouto negativní zkušenost.
Chápu vás a rozumím vašemu rozhořčení.
Na druhou stranu nelze výrobky Bosch zcela odsoudit na základě několika negativních zkušeností.
Všichni výrobci mají reklamace a vždycky to tak bude.S tím nic nenaděláme ať se jedná o levné či drahé zboží.
Můžeme se jen snažit aby jich bylo co nejméně.
Ač s tím po své zkušenosti nebudete chtít souhlasit, musím opakovat, že se tyto aku články objevují v reklamacích  vzhledem k prodaným kusům v zanedbatelných počtech.
Neznamená to však, že bychom se zříkali odpovědnosti za reklamace a jsme si dobře vědomi toho, že i malé množství negativních zkušeností a vy jste toho příkladem, značce dělají špatnou reklamu.
Reklamace v servisu Bosch a ve sběrných místech určitě netrvají měsíc, spíše jen několik dnů.
Aku články jsou běžně skladem a není důvod proč by jejich výměna trvala tak dlouho.
Internetový nákup má výhody v nízkých pořizovacích cenách, ale má také nevýhody.Jednou z nich jsou někdy dlouhé reklamační lhůty.
Kdyby jste stroj koupil v kamenném obchodě reklamace by byla vyřízena neprodleně.
Je to volba mezi pořizovací cenou a ostatními službami, které vám internetový prodejce neposkytne.
Výměnu reklamovaného článku mohou provést přímo v servisu Bosch na adrese:
Bosch Servis Centrum, Průmyslová zóna-Západ 1, 69201 Mikulov.
Telefon 519 305 700, email: servis.naradi@cz.bosch.com

V případě dalších dotazů, rád odpovím.

Jan Sladký
poradenství Bosch

Robert Bosch odbytová s.r.o., Pod Višňovkou 35/1661, 140 00 Praha 4 - Krč
komarom457:

bosch napsal(a):

U nových lithium-iontových (tzv. Li-Ion) aku článků je životnost přibližně 1500 nabíjecích cyklů.

pridavam sa k rade nespokojnych zakaznikov s akumulatorovymi kosackami Rotak.
Mam zahradu s velkostou cca 150 m2 (realne podla zaplateneho uctu za travnaty koberec), kosacku (rotak li 37 s 1 akumulatorom) som kupoval v maji 2008, stav po cca 4,5 rokoch? akumulator nejde nabijat! poslal som ho do servisu, odpoved?

podla autorizovaneho servisu bosch: je kapacita akumulatora cca 11% z dovodu bezneho opotrebovania!?!?

kosil som spravidla 1x do tyzdna, zvycajne akumulator vydrzal pokosit celu plochu, keby to bolo aj 2x tyzdenne, tak to rocne vychadza na 2x32 (lebo v zime sa asi nekosi) = 64 x 4.5 roka = max! 288 nabijacich cyklov

tak o akych 1500 nabijacich cyklov sa tu pise ked tie akumulatory nevydrzia ani 250-300 cyklov???

ludia, nekupujte akumulatorove kosacky (voci samotnej znacke nemam ziadne problemy a dokedy nie su problemy s akumulatorom uplne spokojnost s kosackou) ale realna zivotnost akumulatorov je mizerna oproti vyrobcom deklarovanym hodnotam!

Karel09:

jenštejn napsal(a):

Určeno všem potenciálním zájemcům o koupi Aku sekačky Bosch Rotak 37 LI !!!
NEKUPUJTE si TO !!!!
Sekačka není schopna posekat 145m2 ani na 2 ! nabití Aku článku.
Lidé od Bosch cz se tváří, že to je špatným sekáním, trávou, teplem nebo zimou , několikrát si problém přehazovali jako horký brambor, nakonec řekli, že přijedou se podívat - nikdy nikdo nepřijel !!!!

Nemám zkušenost s akumulátorovou sekačkou Bosch Rotak 37 LI, ale s elektrickou Bosch Rotak 37 jsem spokojený. Skvěle seče a sbírá do posledního stébla. Snadno se s ní manipuluje, protože je lehká. Na malé pozemku Vám kabel nebude překážet.

Další informace v článcích o rostlinách
Rotační sekačka Rotak 43 LI (BOSCH) Akumulátorová sekačka na trávu - Rotak 43 LI
Akumulátorová sekačka na trávu s výkonem elektrické. S akumulátorovou sekačkou na trávu Bosch Rotak máte poprvé k dispozici sekačku, která spojuje sílu elektrické sekačky s možnostmi lithium-iontové technologie. Velká síla pro maximálně výkonné sečení a mimořádně …