Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Vaříme s bylinkami pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 5. 8. 2012  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
4600-soutez-varime-s-bylinkami.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Vaříme s bylinkami - soutěž
Vaříme s bylinkami - soutěž
Kika: Mam tuhle knizku doma a je moc pekna. Sice je videt, ze ji pise britska autorka, ale je tam popis rostliny, co je pouzitelne, jak se sbira a hlavne jeji osvedcene domaci recepty. Nektere z nich se mi moc libi.
Ludmila Unzeitigová: big_smile Tak prkýnko jsem objednala pro zákaznici. Ale obchod se nekonal. Měla jsem ho dlouho schované, nakonec jsem ho vyndala, že si ho nechám. Vyzkoušela jsem ho na větším množství kadeřavé petrželky a stejně malé množství bylinek sekám nožem. Je to jednodušší vytáhnout nůž než prkénko s nožem.
Tak jsem s ním alespoň udělala nějaké fotografie a možná ho ještě někdy použiji. smile
yanka: Tak jste mě od koupi sekáčku odradily:-) pokud to je po krájení rozmašírováno,jak píše Marvella,tak to si radši budu dál sekat nožem...jinak jsem včera dala sušit šalvěj,tymián,rozmarýn a mátu.Budou zásoby na zimu:-)
Nemáte někdo zkušenosti se zamražováním bylinek do kostiček?V čem bych to mohla uchovávat v mrazáku?Tvořítka na led jsou moc malé.
ilicia.cz: Já si kolébku na bylinky nemůžu vynachválit, doma bylinky používáme hodně a při nakládání masa i ve větším množství a kolébkou to nakrájím rychle a pohodlně. Zatím se mi nestalo, že by bylinky nebyly dobře pokrájené.
A petrželku zamrazujeme například v krabičkách od ramy smile