bresticova: Ako malý zámocký park! Ja mám iba pár metrov štvorcových pri dome. A toľko toho by som chcela pestovať...
Marvella - máte to pekné. Také podľa môjho gusta - prírodné.
Marvella: Děkuji moc děvčata za pochvalu. Snažím se zahradu udržovat tak trošku jako "anglickou". Plochy na pěstování čehokoliv je tam opravdu spousta, ale je toho na mě samotnou opravdu docela hodně. Ale jak všechny víte, práce na zahradě je sice dřina, ale úžasný relax a pak to potěšení pro oko. Marcela
Marvella: Tak jsem dnes k večeru opět obešla zahradu a udělala obrázky. Marcela
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
cz
Zahrada červenec 2012
Zahrada červenec 2012
Marvella: Evo, děkuji moc, také se nám ta divočina líbí. Totem, týpí, rozhledna a vše s tím spojené byla práce mého tatínka, který nás všechny tou "indiánštinou" nakazil. Teď už to všechno spíš chátrá, protože já všechno sama nezvládám udržovat. Ale opravdu je to úžasná oáza klidu, vzdálená 10 minut tramvají do centra města.Marcela
Kika: Krasna zahrada, mam tyhle zabydlene a rozrostle zahrady moc rada. Presne tak si i predstavuju zahradu pro deti, aby se mely kam schovavat, kde si hrat. Prijde mi, ze na soucasnych zahradach s anglickymi travniky a jen lemem (vetsinou jehlicnanu) kolem plotu neni nic tajemneho, co by deti lakalo.
Marvella: Díky za pochvalu. Současné zahrady (většinou na rovině) s anglickými trávníky se daleko lépe udržují. Trávu přejedete sekačkou a je to jednodušší, než šplhat jako kamzík se strunkou či křovinořezem. Připadají mi hodně podobné, ale jsou též krásné a každá má něco do sebe. Já mám prostě ráda tu divočinu.Marcela
Kika: S tou udrzbou je to pravda, ale na druhou stranu s tou sekackou se musi jezdit kazdych 14 dni a to by me teda nebavilo. Navic tady je porad na co koukat, na anglickem travnicku nic zajimaveho nevidim wink Taky miluju divocinu smile