YOS: Po 3 měsících jsem se vrátila do Holandska. Uvítala mne krásná kombinace kopretiny s topolovkou před domem. Vždy jsem si přála mít topolovku s tmavými květy, měla jsem jen světle růžovou. Tuto topolovku v mé předzahrádce jsem nesázela, zřejmě donesli ptáci, aby splnili mé přání. Krásně zkombinovali tmavě vínovou topolovku s bílou kopretinou. Na zahrádce mne čekalo další překvapení. Moje zlatá sousedka, která se mi stará jen o sekání trávníku mi připravila kytici s mých hortenzií. Tento rok kvetou jak ještě nikdy. Byla jsem překvapená jak se příroda postarala o moje rostlinky. Posuďte samil. Že tam bylo velké množství plevele, jako např. mléč zelinný, spousta vlčího máku, máku setého a kopřivy mi vůbec nevadí. Prý to bylo nádherné, když to všechno kvetlo.

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Mléč zelinný v pozadí (Sonchus oleraceae)
Mléč zelinný v pozadí (Sonchus oleraceae)
cz
Trvalkový záhon
Trvalkový záhon
cz
Vrbka úzkolistá (Chamerion angustifolium)
Vrbka úzkolistá (Chamerion angustifolium)
cz
Zahrada v Holandsku
Zahrada v Holandsku
cz
Zahrada v Holandsku
Zahrada v Holandsku
cz
Zahrada v Holandsku
Zahrada v Holandsku
Marvella: YOS, to je paráda! Opravdu radostné pokoukáníčko.Takovou zahrádku mám nejraději, je to i nejpřirozenější. Navíc razím heslo, že když je posekaná tráva, tak všechno ostatní je pěkné ať je tam cokoliv. Já trávník neřeším vůbec, protože máme psy. Marcela