Lída Skokanová: Vkládám sem pár fotografií mojí zahrady... nečekejte žádný zázrak..bydlíme na Vysočině 5 let, zahrada měří přes 2 tisíce met.čtver., v nadmoř.výšce přes 700m.n.m., takže drsnější podmínky, sníh na Velikonoce nebo v říjnu,v zimě i 2m není žádnou vyjímkou, vegetač. období je nejméně o 1 měsíc kratší... musí se zde pěstovat hodně odolné druhy... navíc jsem část.invalidní, takže mám záhony přizpůsobené většinou k pletí ze sedě.. ale jinak se nám tady moc líbí a i sousedi jsou milí.
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
cz
Moje zahrada
Moje zahrada
YOS: Skokanka, nebuďte tak skromná smile. Vaše zahrádka je krásná a je na ní vidět moc a moc vykonané práce. Těch květináčků smile Já třeba nevím jak vyřešit kamení na zahradě a sekání trávy. Vy ano, možná nám můžete poradit. Na bílém stolku máte modré zvonky, asi Campanula. Nevíte celé latinské jméno? Máte ještě cedulku z obchodu? Pozdravujte Vaše dva hafánky. Asi jsou dobře vycvičení, že Vám nedělají žádnou škodu, nebo?

Všechno jde tak, jak má jít.
Kika: Pekna zahradka a hezky vyuzivate tech kamenu. Nejvice se mi libi ta miniskalka u kmene stromu. Super napad!!!
YOS: Isotoma - Isotoma axillaris
Skokanka, za název letničky jsem Vám velmi vděčná, protože tuto kytku jsem dostala před 4 roky od mé sousedky a dosud jsem jí neměla pojmenovanou. Divné je, že jsem na ni za celou tu dobu nikde ani na internetu nenarazila. Děkuji smile

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Isotoma (Isotoma axillaris)
Isotoma (Isotoma axillaris)
Lída Skokanová: Děkuji za pochvaly...píšu až dnes,měla jsem od pondělí počítač v opravě... musím napsat, že s kameny dělá vše muž, já bych to fyzicky nezvládla a ani neumím tak dobře vázat ty kameny.. já pleju a on seká a ještě navíc vymýšlím co a jak !!