Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Houby pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 26. 8. 2012  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
5141-soutez-houby.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na http://www.zahrada-cs.com/forum/vt/cz/1 … u-do-fora/ . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Houby - soutěž
Houby - soutěž
Ludmila Unzeitigová: Děkuji paní Fárové za knihu a gratuluji všem ostatním. Jenom škoda, že už nezbylo na YOS, ta by si ji hodně zasloužila. Hodně se podílela na rozluštění rdesna a díky ní se už v těch dvou snad i vyznáme.
Houby dostane manžel na Vánoce , tak jsem za ně ráda.
Lída Skokanová: Děkuji moc za výhru..ale u mě by byla tato kniha naprosto nevyužitá..houby nesbíráme a ani nejíme,jsme tím proslulí...protože zde je opravdu kraj houbařů a to mně dokonce rostou /snad žampióny/ v zahradním domku,které pak zlikvidují slimáci ....snad udělá radost nějakému jinému houbaři ! Díky !  Lída Skokanová