laotaoc: Bradavice jsou významným signálem organismu, že není schopen vylučovat a to po fyzické, i mentální stránce. Odstraněním bradavic vypálením, či vlaštovičníkem můžete vše jen zhoršit. Doporučit Vám mohu pouze jedno z nejmenšího zla, asice homeopatikum Thuja 5CH. Ideální je vyhledat profesionálního homeopata, popř. člověka praktikujícího čínskou medicínu. Váš problém je vnitřního původu a odráží se na kůži. Potlačením kožních projevů různými "anti" jen zatlačíte patologii hlouběji do organizmu.
Přeji Vám úspěšnou léčbu a spokojenost, Petr K.
YOS: Nejsem ani lékař ani homeopat, ale nevěřím, že bradavice jsou signálem organismu. Je to pouze druh papillomavirusu. Stačí jen nepatrné poranění kůže a kontakt s tímto virusem a je to. Preventivně je nutné po vstupu do společenských prostor jako jsou bazény, sauny, tělocvičny atd. dobře umýt a osušit nohy i ruce. Vlaštovičník je běžný plevel se žlutými kvítky, který roste téměř všude. Mám ho i na zahrádce. Nejlépe mít doma jednu rostlinku, třeba v květináči a denně místo natírat. Ulomit větvičku a oranžovou šťávou, která z ní vytéká poťukat postižené místo. Léčení trvá déle, ale  je určitě bezbolestné a bez veškerého rizika. Jen pozor na oblečení, šťáva barví.

Všechno jde tak, jak má jít.
blanka12: My máme dobrou zkušenost s vlaštovičníkem. Roste na jaře jako plevel kolem cest. Má žluté květy. PO ulomení oddenku teče mléko, které se nakapa na bradavici a nechá zaschnout. Po čase jste bez bradavic.
Marvella: Také samozřejmě záleží, kolik bradavic chcete zlikvidovat. Jako malá holka (2. třída) jsem měla údobí, kdy vlaštovičník od maminky nepomáhal, protože se mi jen na rukou objevilo veliké množstí bradavic (cca 100 ks) a pro mě to bylo asi tenkrát dost deprimující. Takže rodiče přistoupili k razantnější léčbě a bradavice mi vypalovali na kožním dusíkem. Bylo to nepříjemné, ale nic co by se nedalo vydržet. Fakt je ten, že od té doby jsem už bradavici nikdy žádnou neměla a že to už je opravdu hodně dlouho!
janko39: Nevěřím, že výskyt bradavic nějak souvisí s poruchou vylučování, nejsem ani příznivcem homeopatie. Jako kluk, mezi 2. a 4. třídou jsem měl na obou rukou dohromady 38 bradavic, různě velkých. Nepomohlo potírání šťávou z vlaštovičníku, ani vypalování "lapisem" - dusičnanem stříbrným. Po něm bradavice na čas zčernala, povrch se oloupal, ale zůstala stejná.
Když teď napíšu, jak jsem  byl vyléčen, mnoho lidí se zasměje, ale je to čistá pravda a nebylo v tom žádné čarování, ani woodoo.
  Maminka mi potírala bradavice krví z kohouta ( mrtvého, samozřejmě ) a protože jsem jí skálopevně věřil, bradavice během asi půl roku zmizely a už nikdy nedošlo k recidivě.
  Tímto nikoho nanabádám k následování, ale může to být dokladem, jakou sílu má autosugesce.
Messner: Vlaštovičník, opravdu funguje. Ovšem jen na bradavice, na zahradě mi velice vadí. U plotu se ho pokouším zbavit již rok, ale marně... Mám snad smůlu...big_smile
YOS: Vlaštovičník je 2. nejlepší bylina na játra a žlučník. Vlaštovičník je užitečná bylina i pro hmyz, láká včelky, motýly atd.
Nechte jim několik rostlinek někde ve stinném koutě, kde nejsou moc vidět. Včas odstřihněte odkvetlé vrcholky. Já vždy nechám několik vlaštovičníků, kopřiv, kostivalu, pampeliše a jiného plevele růst. Housenky běláska jdou nejprve na kopřivu, ne na Vaše zelí. (jestli nějaké ovšem pěstujete) smile

YOS: Messner, tyto typy příspěvků čtu nejraději. Děláte velice dobře, protože jen na jaře jsou pro nás kopřivy velice užitečné a to do 15.5., pak jsou dosti jedovaté. Pro nás je velice prospěšný chlorofyl, kterého kopřiva má velice hodně. Chorofyl má stejnou strukturu jak hemoglobin. Zlepšuje krevní obraz, brání zánětům, zlepšuje okysličení organismu, uchovává sluneční energii, která nám předává moudrost a lásku a pomáhá rozložit odpadní látky.

Tao-shop-cs.com - TČM internetový obchod
YOS: Ve většině lékáren Vám poradí a Vy zaplatíte. big_smile Rozdíl mezi farmacií a bylinkami je kompletnost účinku. Farmacie získá z bylinky určitou účinnou látku a tu prodává namíchanou s chemií. Bylinky mají účinek kompletní. Znamená to, že účinek podporují  i jiné látky, které bylinka obsahuje.