Eva N E: Kordie obecná - Cordia myxa
Synonyma: Cordia obliqua, Cordia domestica
Jiná jména: lasura, asyrská švestka
Čeleď: Boraginaceae - brutnákovité
Místo: Libanon
Tento středně velký ,listnatý, opadavý strom je původem z Číny. Může být vysoký až 15 m. Plod je peckovice, světle hnědá až hnědá, někdy růžová. Plod je plný viskozního lepidla jako sliz. Má sladkou chutˇ připomínající kaki. Je jedlý. Vláknina napůl zralého ovoce se může použít jako lepidlo na papír.
Zralé ovoce je plné vitamínů a pravidelná konzumace má vliv na dobrý růst vlasů. Také kůra a kořeny jsou velmi účinné jako lék proti kašli a nachlazení a jiné problémy krku. Má též velmi kvalitní dřevo.
cz
Lasura (Cordia myxa)
Lasura (Cordia myxa)
cz
Lasura - plod a zvláštní pecka (Cordia myxa)
Lasura - plod a zvláštní pecka (Cordia myxa)
YOS: Evi, když jsem uviděla pecku, hned mě napadly vzduchové bubliny - plíce. A fakt, toto ovoce se cumlá při kašli.
Kolik cm měří ovoce? 2cm nebo ještě míň Zajímavé je, že tento strom patří do stejné čeledi jako brutnák, plícník, kozlík, pomněnky, hadinec, kostival, otočník a další, do drsnolistých. Má drsné listy?

Všechno jde tak, jak má jít.
Eva N E: YOS, to ovoce je veliké asi jako třešně. Ty průměrné. Ale strom je v zahradě za trnitým roštím, tak tak jsem sebrala 3 plody co spadly, abych to okoštovala. Na listy jsem nedosáhla. Sebrala jsem ještě nějaké datle a též ochutnala. Byly sladké a dobré. Ale potom mě trochu pálil jazyk, hodně dlouho,tak nevím, jestli to bylo po té datli nebo po tomto ovoci. Řekla bych, že po tomto.Datle jsem jedla už dřív. Jak jsem psala, chutná to trošku jako káki, ale hrozně se to lepí. Tu pecku jsem musela vydrbat kartáčkem, vůbec to lepidlo nešlo dolů smile Mám ještě jeden plod, tak to otestuji ještě zítra a uvidím wink Květy jsem neviděla. Tento strom jsem objevila teprve nedávno.
YOS: Drbání kartáčem znám. Dá to trochu práce, ale pak jsme vždy odměni výsledkem. Toto odhalení přírodních záhad je jen malilinkatá část z toho, co nám příroda dává. Dosud na mne nejvíce zapůsobila oloupaná pecka avokáda. To pálení jazyku bylo určitě od syrové kordie. Hledala jsem na internetu a našla jen text v angličtině, že byly prováděny zkoušky na krysách, bylo podáváno ovoce ve velkém množství a jim toto ovoce vyvolalo žaludeční vředy. Působí tedy na sliznici a jazyk je taky sliznice. Zjistili, že, ovoce zvyšuje kyselost a když se podává s protilátkou na snížení kyselosti, tak už se vředy netvoří. Nevím to jistě, protože překládat tak obsáhlý, odborný článek moc neumím.  Jestli umí někdo anglicky, může nám pomoci . Tady je odkaz:   http://www.lifesciencesite.com/lsj/life … 33_445.pdf

Všechno jde tak, jak má jít.