Garten.cz (Zahrada-cs.com): Nakladatelství Grada Publishing, a.s. věnovalo do soutěže titul věnovala knihu Krmení ptáků v zimě pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 24. 2.  2013.  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
6605-soutez-krmeni-ptaku-v-zime.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.grada.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Krmení ptáků v zimě - soutěž
Krmení ptáků v zimě - soutěž
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Krmení ptáků v zimě
Blahopřeji všem výhercům, hrozně rád bych také přidával nějaké fotky a hlavně texty, ale z časových důvodů na to ted nemám čas. Jaro se pomalu blíží tak se již připravuji na sezónu a také mě zaměstnává má nová práce.

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Kika: Jéé děkuji, ostatním výhercům moc gratuluji!
Zrovna dneska jsem koupila ptáčkům nové krmení, tak to budu moci alespoň ověřit v knížce smile
Editoval Kika (02.03. 2013 22:10:40)
Ascam: Děkuji moc za krásnou knížku - moc hezké fotky tam jsou smile. Zjistila jsem to až teď, když mi přišla big_smile
Ještě nějaké fotky přidám - mám jich spousty.
Kika: Tak mě už také přišla a jsem nadšená, vždycky jsem si říkala, že bych se měla naučit poznávat ptáky a nikdy na to nedošlo a v knížce jsou nádherně vyobrazení.