Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Jezírka krok za krokem pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 30. 03. 2013  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
6639-soutez-jezirka-krok-za-krokem.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Jezírka krok za krokem - soutěž
Jezírka krok za krokem - soutěž
Eva N E: Děkuji mockrát za výhru a blahopřeji Xenotoca a Milošovi. Tato knížka vypadá moc krásně, ale protože jezírko nemám a ani se nechystám si ho pořídit, vzdávám se jí ve prospěch někoho jiného, komu se hodí víc a udělá mu radost. Mně by udělala radost ta kniha o stromech wink
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Jezírka krok za krokem
Děkuji také za výhru, jak píše Eva, jezírko také nemám, ale knihu věnuji někomu ve svém okolí. Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Vladimír Vytásek: Děkuji za výhru, určitě rady z knížky použiji, neboť chovám akvarijní divoké živorodky,které dávám přes léto letnit do venkovních plastových nádob ,jezírko bude pro ně určitě lepší a blahopřeji ostatním výhercům. Vláďa

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
zviratkova: Jestli můžu býti drzá, tak mě by kniha velmi potěšila. Už jsem se i sama vzdala nějaké knihy, tak si myslím, že to není záležitost toho, že hamty hamty všechno pro sebe, ale toto téma je teď pro mě aktuální a tak by se publikace hodila.