Garten.cz (Zahrada-cs.com): Doporučovaný postup pro vkládání příspěvků do diskusního fóra
1) Zjistíme zda existuje podobný příspěvek
Zadáme hledaná slova do políčka na liště vyhledávání dole a klepněte na tlačítko Fórum. Tím se prohledají příspěvky ostatních uživatelů.

a) Téma existuje - na stránce se zobrazuje v tabulce seznam příspěvků.
Klepnete na zelený odkaz nebo na obrázek ve sloupcích Fotogalerie, Téma / Förum a na nové stránce klepneme na tlačítko Zaslat příspěvek. Najdete jej v horní a spodní části stránky.

b) Podobný příspěvek neexistuje
Vyberte v horním menu Diskusní fórum / Obsah a tam vyberete fórum kam chcete příspěvek přidat. Dále klepnete na Založit nové téma ve fóru. Pokud se jedná o příspěvek do fotogalerie rostlin můžete vybrat téma v levém bloku.

Zadáte název a text příspěvku.

2) Vložíme obrázek
Po vložení textového příspěvku se pod příspěvkem ukáže text Vložit obrázek. Po klepnutím na tento odkaz je možné přidat obrázek do diskusního fóra. Další informace ke vkládání obrázků najdete na:
2C) Vkládání příspěvků s obrázky rostlin
3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra
cz
Menu diskusního fóra a fotogalerie
Menu diskusního fóra a fotogalerie
Eva N E: Omlouvám se dopředu ...vím, že toto sem nepatří ... Dlouho jsem tady nebyla a od té doby se tady hodně změnilo , nemohu přijít na to, jak vložit příspěvek sad Toto je jediné místo, kam jsem se dokázala dostat hmm  Může mi prosím někdo poradit ?
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Dobrý den, paní Evo. Vidím, že jste to nakonec zvládla, protože jste přidala příspěvek k určení rostliny. Postup zůstal stejný nejdříve vyberete téma, na to je dobrý levý zelený blok "Diskusní fórum A-Z" nebo stránka http://www.zahrada-cs.com/forum/cz/  - horní menu "Diskusní fórum / Obsah". Tam pak vyberete téma, vložíte textový příspěvek a pak přidáte k příspěvku fotografie. Pokud by nebylo něco jasné, rád poradím. Miloš V.