jituška: Proutěný plůtek
Na zahradě jsem si udělala malý plůtek z proutí, aby opticky rozdělil okrasnou zahradu od užitkové a splnilo to perfektně účel. Plůtek byl prakticky zadarmo, nastříhala jsem si dvě velké káry proutí a jako osnovu jsem použila staré roxory, které jsem zapíchala do země, protože mě ještě proutí zbylo vymyslela jsem dětem iglů na hraní.
cz
Iglů pro děti
Iglů pro děti
cz
Proutěný plůtek
Proutěný plůtek
cz
Proutěný plůtek
Proutěný plůtek
cz
Proutěný plůtek
Proutěný plůtek
YOS: Jituško. Obdivuji toho, kdo to umí. Příjdu k Vám do školy, protože bych se to ráda naučila. smile Nemám to k Vám daleko. Bydlím v Čejkovicích u Znojma. Mne by zajímalo, jaké větve jste použila. Já jsem nedávno vyfotila jeden plot a myslím si, že použili  vrbu bílou. Vyfotila jsem i detail.

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Vrba bílá - detail plotu (Salix alba)
Vrba bílá - detail plotu (Salix alba)
cz
Vrba bílá - detail plotu, roh (Salix alba)
Vrba bílá - detail plotu, roh (Salix alba)
cz
Vrba bílá - plot (Salix alba)
Vrba bílá - plot (Salix alba)
jituška: YOS Marcelko,není na tom nic složitého,hlavně je potřeba dost proutí, já mám obyčejné od potoka, měla jsem dvě plný kárky asi 11hlav a zpracovala jsem všechno. Dívala jsem se na ty vaše fotečky a to je parádička. Jo a když to nemáte tak daleko,budu velice ráda,pokud přijedete, myslím, že na téma zahrada, by jsme mohly mluvit a sdíled rady třeba týden.Tak jak se rozhodnete, tak vás mile ráda uvidím u nás v Trstěnicích 151♥smile