Garten.cz (Zahrada-cs.com): Autoři publikace Za rostlinami na Znojemsku Ladislav Fiala a Hana Vymazalová věnovali 4 knížky pro uživatele diskusního fóra.

Dvě knížky obdrží Marie Fárová a krumpold za celoroční aktivitu v diskusním fóru. Dvě knížky mohou vyhrát ostatní uživatelé. Soutěžit můžete do 28.4. 2013.
7094-soutez-za-rostlinami-na-znojemsku.jpg
Knížka je vydána v omezeném nákladu 500 ks, objednat si ji můžete na adrese uvedené zde

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Za rostlinami na Znojemsku - soutěž
Za rostlinami na Znojemsku - soutěž
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 2 knihy Za rostlinami na Znojemsku
Děkuji moc za knihu, je opravdu krásná, vřele ji ostatním uživatelům DF doporučuji Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
YOS: Toto Vám musím napsat. Dnes jsem skypovala s manželem Španělsko - Česko a manžel měl pro mne 'velké překvapení'. Byl ve Znojmě na informacích pro turisty a zahlédl tam tuto krásnou knížku. Chtěl mi udělat radost, tak mi koupil hned dvě. Nevěděl totiž, že jednu už mám od administrátora. Nevadí, někomu je daruji. Pěkně jsme se zasmáli.

Všechno jde tak, jak má jít.
YOS: Konečně jsem knížku dostala do ruky a jsem skutečně mile překvapená, jak dobře se dá udělat knížka o rostlinách. Zajímavé je rozdělení a popis včetně mapy 30 lokalit, které téměř neznám. A to jsem se narodila ve Znojmě. Mám chuť jeden po druhém projít a seznámit se s nimi. Krásné fotografie a přehledný krátký popis. Co je pro milovníky přírody ještě zajímavé, je rozdělení rostlin podle barvy květů. Během několik minut je možné najít a identifikovat nalezenou rostlinu. Moc za ni autorům děkuji a mám k nim velký respekt.

Všechno jde tak, jak má jít.