ditavl: Dobrý den,
Byla jsem v práci zaúkolována nákupem zahradní techniky pro náš poměrně rozlehlý firemní areál.

Základní zadání je cca. 4000m2 travnaté plochy, jedná se o členitý a svažitý terén což je asi 300m2, jinak je to rovná plocha.
Požadavky a nároky na techniku jsou hlavně spolehlivost, dlouhá životnost a bezporuchovost.

Děkuji za rady.
lopuch: Budete chtít s traktůrkem jen sekat nebo třeba v zimě i odhrnovat sníh nebo i něco jiného?
ditavl: Teď jsem to řešila se šéfem a říkal, že nebude na škodu když budeme na vyhrnování nezávislí a budeme mít možnost vlastního posypu.
lopuch: OK, tak vyloučíme ridery. Já bych Vám doporučil traktůrek Honda HF 2620 nebo HF 2417
lopuch: Podle mě splňují všechny Vaše požadavky. Honda má snad nejlepší motory. Já jsem Vám doporučil i takové, které mají velký záběr sečení
ditavl: Teď jsem si našla co to tak stojí a dobrá zpráva je, že jsme stále v cenovém limitu, ale koukám, že i jiné traktůrky jsou  levnější, tak proč mi doporučujete zrovna tento?
Další informace v článcích o rostlinách
Zahradní technika Zahradní technika
Chystáte se koupit novou sekačku? Chcete si místo věčného nošení konví pořídit na zahradu zavlažovací systém? Víte, které přístroje vám ulehčí práci na zahradě? Odpověd´ Vám pomůže najít Vydavatelství Era, které v edici Stavíme nabízí publikaci Zahradní …
Vydavatelství ERA | 13.07. 2004
Zahradní technika: drtiče a řetězové pily (BOSCH) Zahradní technika - všechno uklizeno s drtičem a řetězovou pilou
Abyste si mohli užívat uklizenou zahradu, pomáhá správný drtič při drcení řezanky a vhodná řetězová pila při péči o stromy …