Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Naše léčivé rostliny pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 29. 9. 2013  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
7707-soutez-nase-lecive-rostliny.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Naše léčivé rostliny
Naše léčivé rostliny
YOS: Hurá, tak to je veliké, příjemné překvapení, i když si to nezasloužím. Miluji bylinky a ještě více jejich používání. A navíc je v této knize jak je určovat, což je velice důležité a nespléct si pampelišku s kopřivou  lol Administrátorovi moc a moc děkuji. smile Gratuluji Vláďovi a paní Marii.

Všechno jde tak, jak má jít.
Marie Fárová: Děkuji a jsem za tuto knížku moc ráda. Po nehodě mé maminky jsem v současné době připoutána k domovu a tak místo poletování po botanických zahradách se budu věnovat poznávání léčivek trochu podrobněji. Věřím, že stejnou radost udělala knížka i paní Daně a panu Vytáskovi.
Eva N E: Děvčata a Vladimíre, gratuluji k výhře.  Rozhodně si tuto hezkou a hlavně poučnou knihu zasloužíte.

Malý dotaz:
nebyla by tam nějaká léčivka, která se používá na pocení při spánku ? Je mi hanba , že se ptám při této příležitost, ale třeba při jejím studiu na něco takového kápnete smile Děkuji předem ....
Vladimír Vytásek: Prro Evu NE  proti nočnímu pocení pomáhá šalvěj lékařská nebo brutnák lékařský v kombinaci s jahodníkem,co bude v knize zatím nevím ,ale dám vědět.

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.