Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost Grada Publishing, a.s. věnovala knihu Choroby a škůdci orchidejí pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 20. 10. 2013  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
7713-choroby-a-skudci-orchideji.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Choroby a škůdci orchidejí - soutěž
Choroby a škůdci orchidejí - soutěž
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Choroby a škůdci orchidejí
Tato kniha je co se týče obsahu velice dobře zpracovaná a vřele ji doporučuji ostatním uživatelům DF. Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
YOS: Aministrátorovi moc děkuji. Nevím, zda už není pozdě, ale ráda bych knihu věnovala např. zapálené orchideářce ''zviratkova'' nebo kdo se nejrychleji přihlásí.

Všechno jde tak, jak má jít.
Eva N E: Mockrát děkuji. A gratuluji YOS a hlavně paní Marii, která má doma spoustu krásných orchidejí, jak jsme mohli obdivovat na jejích fotografiích, takže ji tato knížka opravdu potěší. Já mám hezký dárek pro mou švagrovou, která orchideje též pěstuje. smile
Editoval Eva N E (22.10. 2013 20:54:45)
Marie Fárová: Děkuji mockrát. Ač mám orchidejí přes 50, knížku o pěstování mám jednu, ale tam o škůdcích toho moc není. Teď jsem pár měsíců kytky hodně zanedbávala a škůdci toho hned využili - na několika phalech jsem objevila puklice. Doufám, že se jich zbavím rychle a jsem zvědavá, jaký postup radí v knížce.