Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Zelenina a ovoce pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 3. 11. 2013  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
7767-soutez-zelenina-a-ovoce.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Zelenina a ovoce
Zelenina a ovoce
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Zelenina a ovoce
Knihu Zelenina a ovoce doporučuji všem uživatelům, neboť je velice dobře zpracovaná. Již ji teď po večerech pročítám.

Omlouvám se za neaktivitu, není teď moc času. Práce, rodiny a zazimování a úklid 2 zahrad je dost náročné.
Mám velkou zásobu jak fotek tak i textu. Nevím jak to budu stíhat. Uvažoval jsem i o tvorbě vlastních webových stránek, ale jak říkám není teď čas. Škoda, že tu není někdo kdo by dopisoval u fotek bez textu chybějící popisy rostlin.

Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Eva N E: Mám ohromnou radost...... smile A děkuji vám všem a gratuluji paní Marii a panu Vláďovi.
Sklizeň oliv jsme zvládli a tím skončila letošní práce na zahradě. Doufám, že se teď na Garten dostanu častěji. Zatím též všechny pozdravuji.
Editoval Eva N E (07.11. 2013 15:05:08)