Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost Grada Publishing, a.s. věnovala knihu Zahrada pro zvířecí návštěvníky pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 19. 01. 2014  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
7838-soutez-zahrada-pro-zvireci-navstevniky.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete na . Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Zahrada pro zvířecí návštěvníky
Zahrada pro zvířecí návštěvníky
Vladimír Vytásek: To bude určitě velmi zajímavá knížka !!!, je spousta pro nás ještě neznámých pomocníků v zahradě,kteří nám pomáhají udržovat rovnováhu v boji proti škůdcům. Mě osobně nejvíc pomáhají střevlíci,kteří požírají slimáky a jejich vajíčka.

Vláďa Vytásek  - Léčivé rostliny jsou zelenou lékárnou pro každého.
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Zahrada pro zvířecí návštěvníky
Děkuji za publikaci. Je to veliká škoda, že se nenajdou i jiní, kteří by se totuto cestou rádi zviditelnili na internetu. Miloš

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.
Marie Fárová: Děkuji za výhru a gratuluji také pánům. Na krmítko se u nás slétají doslova v hejnech sýkory koňadry, občas zvonek. Na zahradě jsou velmi častými návštěvníky straky. Zdaleka neznám všechny ptáky, ráda se přiučím. V kůlně jsme při rekonstrukci objevili hnízdo čmeláků, trošku jsme ho přemístili, doufáme, že na jaře zase budou malí čmeldové.
Editoval Marie Fárová (21.01. 2014 10:46:09)
Eva N E: Gratuluji vše výhercům této zajímavé knížky.
Měla jsem na ni sama chuť wink Mám ráda knihy o rostlinách a živočiších. Bohužel, zdejší situace mi neumožňuje dostat se na internet tak často, abych mohla konkurovat Milošovi smile)) Přeji Vám všem klidnou pohodu při čtení.