Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Jedlé rostliny v přírodě pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 20. 4. 2014  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
8135-soutez-jedle-rostliny-v-prirode.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Jedlé rostliny v přírodě - soutěž
Jedlé rostliny v přírodě - soutěž
YOS: Děkuji. Nemám pocit, že bych si tak krásnou knihu zasloužila. Po mém těžkém úrazu se pomalu dostávám do formy. Paní Marušce a panu Petrovi gratuluji.

Všechno jde tak, jak má jít.
Marie Fárová: Děkuji. Ani já jsem toho moc nepřidala, ale o poschodí výše je málo pohyblivá maminka a o poschodí níže je malinkatá první vnučka, takže se k netu dostávám málo.
YOS, kolikrát jsem si na Vás vzpoměla, co je s vámi, že jste se odmlčela. Syn dneska přiletěl z Malagy a tak jsem si říkala, jestli nejste právě tam.
YOS: Babičko, gratuluji k první vnučce!!! Do Málagy letím 11.5. Teď se léčím v lázních v Bük v Maďarsku. Krční obratle jsou dost srostlé, že se můžu trošku otáčet za pěknýma mužskýma.

Všechno jde tak, jak má jít.
Marie Fárová: YOS i Marvello, děkuji. Je to opravdu radost. Zatím ji slyším, jen když pláče na balkoně. Věřím, že se jí povede dostat dům vzhůru nohama taky, jako se to povedlo i mě, když jsem byla malá a mohla se schovat k babičce o poschodí níž. smile
Eva N E: Gratuluji, děvčata a Petře. Zase jsem to prošvihla wink Taková zajímavá knížka smile Když já jsem poslední dobou většinou mimo dosah internetu. Nevadí, třeba se sem dostanu příští měsíc . Mám spoustu práce v B . Udělala jsem za tu dobu hromadu fotek, ale nic zajímavého, jen luční květy a různé druhy plevelů a jetelů, což je vlastně také plevel. Nevím, jestli to sem vůbec dávat. Není to žádné exotika wink