ecsr: Ahoj,

sháním k zapůjčení cepový mulčovač na jeden nebo dva dny. Nemáte někdo nějaké tipy...Praha nebo Berounsko? Já hledám zatím bezvýsledně... sad

Díky,
Z.
Editoval ecsr (08.06. 2014 20:58:47)
Marvella: Také jse to hledala a  "cepovač má speciální cepovací ústrojí, které funguje na principu podélně uloženého válce, po jehož obvodu jsou rozmístěny speciální cepovací nože. Likvidovaný porost je díky tomu rozemletý na malé kousky, které z části zapadnou do strniště a není tak nutná další manipulace s travním odpadem" .
Když si zadáte na internetu do vyhledávání cepový mulčovač, tak Vám jistě vyskočí plno půjčoven. Záleží odkud jste. Protože to neznám, tak jsem, byla překvapená poměrně vysokou pořizovací cenou. Marcela
Editoval Marvella (09.06. 2014 14:17:59)
ecsr: Dobrý den Marcelo, nepovazuju se rozhodne za novacka co se internetu a vyhledavani na nem tyka, nicmene nenasel jsem ani jedinou pujcovnu zahradni techniky nebo mechanizace, ktera by cepovy mulcovac nabizela k zapujceni, vzdy jen k prodeji. Proto jsem se rozhodl polozit dotaz tady na foru, jestli nekdo nevi vic nez ja pripadne treba cepovy mulcovac vlastni a byl by ochoten zapujcit smile
ecsr: Diky za tip na Bobcaty, asi i do budoucna vyuziju, ale to uz je zase trochu jako jit na komara s bambitkou....nehlede na cenu. Dat za jeden den cca 5500,- mi prijde docela dost nehlede na dalsi komplikace s dopravou. Spis jsem mel na mysli klasicky rucni cepovy mulcovac, ktery nalozim do tranzita....podobny jako byl na videu, na ktere jsem sem daval odkaz...
Editoval ecsr (09.06. 2014 20:09:53)
YOS: Nepíšete na jakou plochu, ani jaký typ potřebujete. Já jsem našla tu 'bambitku' za 2.000,- Kč. na 2 dny. Po serfování po internetu jsem ještě našla toto . Jak píšete ruční, myslíte tím sekačku, která ihned trávu drtí?

Všechno jde tak, jak má jít.