Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu První pomoc v zahradě pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 17. 8. 2014  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
8415-soutez-prvni-pomoc-v-zahrade.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
První pomoc v zahradě - soutěž
První pomoc v zahradě - soutěž
YOS: Ivbara - moc Vám fandím a přeji, aby jste vždy zvolila ten správný prostředek. Vypadá to, že by se nám oběma kniha hodila, tak se budeme snažit. Letos jsem zkusila postříkat 2x 2 hlavy vína šalvějovým odvarem, tak jsem zvědavá jak dlouho vydrží zdravé. Mám nějakou jedlou, výbornou odrůdu.

Všechno jde tak, jak má jít.
ivbara: Ja tady vino nemam,ale tam, kde jsem driv  bydlela , jsem mela souseda, ktery mel pestovani vina jako konicka a od  nej tam mam asi  10 druhu vina.. choroby nemelo zadne.. letos jsem mela problem s Trubacem, tak jsem ho defacto umyla jarovym roztokem ,za coz se doted cervenam ,ale pomohlo to. Rajcata  zalevam  ,dokud kvetou bud destovkou nebo vodou ze studny   s trochou  slepicincu   a obden koprivovym vyluhem. Uz nasazuji na plody, tak  slepicince zrusim. Kytky za okny take tak hnojim a kvetou pekne, nejak na ty kristalony  apod  nechci prejit.
ivbara: Hahaha  no to ja samozrejme to same.. a ted jsem to jeste vylepsila, ze dolu davam kvety nebo listi z lípy  ,pridavam fotku  2 leteho  plnokveteho ibisku, ktery je v kaminkach a diky temto pokusum  ma letos na kvety.. smile)
cz
Plnokvětý ibišek bude letos v kamínkách kvést, a bez umělých hnojiv
Plnokvětý ibišek bude letos v kamínkách kvést, a bez umělých hnojiv
Eva N E: Dnes jsem obdržela výhru smile  Moc děkuji, je to opravdu moc zajímavá kniha. Jsem nadšená, i když jsem ji vyhrála čistě náhodou. Tím spíš děkuji.  Paní Marie už vše napravila wink , já se budu muset polepšit . Stále se mi nedostává čas. Ale budu se snažit něco vložit .
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy První pomoc v zahradě
Děkuji za výhru a ostatním také. Jakmile bude chvilička budu pokračovat ve vkládání příspěvků, fotek a celé inovaci webu. Miloš K.

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.