Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Přírodní antibiotika pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 19. 10. 2014  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
8491-soutez-prirodni-antibiotika.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Přírodní antibiotika - soutěž
Přírodní antibiotika - soutěž
YOS: To asi Pani Fárová nepůjde. Nevím kterou bylinkou bych vyléčila zánět zubního kořene nebo pod ním. Zkoušela jsem to už několikrát šalvějí, hřebíčkem, ale o zuby jsem přišla. Manželovi v tomto případě penicilin pomohl. Velkou roli zřejmě hraje i něco jiného. U zubů např., že se něco zkousává, co nám není milé.

Všechno jde tak, jak má jít.
Marie Fárová: YOS, to máte samozřejmě pravdu - myslela jsem to v nadsázce. smile Už třikrát jsem odložila stomatologickou operaci - pořád toho spousta kvete a plodí, ale už musím. Dostanu-li do pusy zánět, ještě ráda po bobulích sáhnu. hmm
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Přírodní antibiotika
Této výhry jsem se vzdal, chtěl jsem aby ji vyhrál někdo jiný, byl jsem rád, že tím uživatelem byl pan Wochozský, jinak děkuji....

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.