Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Floristika - Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 14. 12. 2014  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v našem diskusním fóru.
8687-soutez-floristika-kvetinove-vazby.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Floristika - Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace - soutěž
Floristika - Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace - soutěž
Zahradnictví Valinová: Posílám několik fotek Miloslava Valinová

Zahradnictví Valinová
cz
Zimní dekorace
Zimní dekorace
cz
Zimní dekorace
Zimní dekorace
cz
Zimní dekorace
Zimní dekorace
cz
Zimní dekorace
Zimní dekorace
cz
Zimní dekorace
Zimní dekorace
cz
Zimní dekorace
Zimní dekorace
cz
Zimní dekorace
Zimní dekorace
YOS: Miloalavo, velice krásné a pro hodně zahrádkářů dosažitelné. Dobrá inspirace. Taky se pokouším o podzimní dekorace, ale nejsem žádný odborník jako Vy. Dělá mi to však potěšení i v této formě. Posílám několik ukázek.

Všechno jde tak, jak má jít.
cz
Podzimní dekorace do bytu
cz
cz
cz
Podzimní dekorace ven
Podzimní dekorace ven
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Soutěž o 3 knihy Floristika - Květinové vazby, aranžmá a funkční dekorace byla 14. 12. 2014 ukončena. Tentokrát nás opravdu mrzelo, že můžeme vybrat jen 3 výherce. Knížku by si určitě za aktivitu zasloužili i  wochozsky, Eva N E, Miloalava

Knihu získávají: krumpoldMarie Fárová, YOS

Výhercům gratulujeme! Ostatní mohou zkusit štěstí v dalších soutěžích
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Floristika - Květinové vazby, aranžmá...
Děkuji za výhru, jednu už podobnou mám, chtěl bych ji někomu věnovat kdo by měl inspiraci, ale zřejmě až mi dojde domu tak ji někomu věnuji z přátel na Fcb.

Chceme-li pro přírodu něco udělat, musíme ji nejdříve dobře poznat.
Použitá literatura je k dispozici u autora příspěvků.