Reklama: Vše pro bydlení - internetový portál

Poslal(a) 06.07. 2002 22:28:30 (15501 čtenářů)

Inspirace pro všechny, kdo chtějí zlepšit své bydlení a zvýšit si životní standard. Nejrychlejší propojení zákazníků a uživatelů internetu s výrobci, dodavateli a obchodníky. Rychlá, dostupná a efektivní reklama formou prezentace firmy a jejího sortimentu.

Bydlet s internetem

Když tady již existuje tak skvělý nástroj, jakým je internet, proč ho nevyužít při zařizování bytu, rekonstrukci domu a vybavování zahrady? Místo nekonečného běhání po obchodech, v lepším případě listování katalogy, pohodlná a klidná rozvaha u vlastního počítače s možností konzultace s celou rodinou. Nikdo na vás netlačí, nikdo nepomlouvá konkurenci a nepředbíhá se v tvrzení, že ten jeho výrobek je nejlepší, nikdo s vámi nemanipuluje...

Líbí se vám tato představa? Od 3.června je realitou díky portálu Vše pro bydlení. Navigaci usnadňuje rozbalovací menu rozčleněné do tří hlavních skupin: Interiér, Exteriér a Služby. Další třídění je v podskupinách, do nichž jsou podle oboru činnosti zařazeny stejně přehledně, názorně a jednoduše zpracované prezentace firem. Formou podrobností o firmě a samostatně informací o jejích výrobcích a službách tady najdete vše, co potřebujete k bydlení: nábytek, podlahové krytiny, dekorační látky, doplňky, techniku i elektroniku, materiály pro výstavbu domu či bytu, komponenty do zahrady, služby řemeslníků a dokonce i nabídku realitních kanceláří, finančních ústavů a pojišťoven. Slovní popis s bohatým obrazovým doprovodem, cenou a spojením na dodavatelskou firmu usnadní orientaci v nabídce trhu a umožní případný přímý nákup. Jakkoli server není virtuálním obchodním domem, tato forma prezentace, s uvedením všemožných spojení na nositele dodávky, tuto funkci v plné míře zastoupí. V případě zájmu o výrobek si stačí vybrat přijatelné spojení -- nejjednodušeji přímo z internetu -- a za pár dní věc můžete mít již doma.

Server si klade za cíl soustředit všechny výrobky či služby související s bydlením - přímo i nepřímo. Přehledně, uceleně a utříděně je prezentovat, tak aby potenciální nakupující nemusel zbytečně dlouho brouzdat po internetu a ztrácet čas. Přes krátkou dobu plného provozu portálu se na něm představuje přes 600 velkých, ale i středních a menších podnikatelů, protože prezentace jejich řemeslné zručnosti a dovednosti v nabídce projektů, výrobků, materiálů a služeb spojených s bydlením nemůže chybět. I oni se tak ke svému potenciálnímu zákazníkovi dostávají rychle a působivě, dokonce i když sami nevlastní počítač. A také levně, protože nákladná reklama by byla nad jejich možnosti. Na serveru Vše pro bydlení je sazba skutečně symbolických 700,- Kč na měsíc při využití nejvýhodnější roční objednávky! Za tuto částku lze kromě prezentace výrobků, služeb i firmy samotné - prakticky bez omezení rozsahu - využívat možnosti denní Aktuality, interaktivního e-mailu pro rozesílání své nabídky obchodním partnerům, či mít vlastní www stránky, za jejichž výrobu, stejně jako za odborné zpracování prezentace, se již nic navíc neplatí. Další velkou výhodou je jednoduchá administrace vlastní prezentace, kterou podle návodu zvládne i méně zkušená obsluha PC, protože nevyžaduje žádné znalosti programování. Skvělá možnost kdykoli aktualizovat své stránky, přidávat či ubírat výrobky, zvyšovat rozsah služeb a doplňovat i jiné dodatky, je dána zaheslovaným vstupem rovnou ze serveru, což zvyšuje jeho atraktivnost a jedinečnost.

Pokud vás navštíví některý z odborně vyškolených obchodních manažerů, věnujte mu prosím pozornost. Poskytne vám nejen osobní konzultaci a vyčerpávající informace, ale současně nabídne přípravu dat a obrázků a předání technickým redaktorům, kteří prezentaci vytvoří, vloží do systému a umístí na server. Jak bylo řečeno, je to bezplatná služba pro ty, kdo si prezentaci neumějí, nebo nemají čas zpracovat sami v systému "Vlastní administrace".

Pro návštěvníky je rovněž zajímavá rubrika Inspirace, protože sleduje jak módní trendy ve vybavování interiéru i exteriéru, tak vývoj státní bytové politiky, možnosti financování výstavby, novinky v pojišťovnictví. Autorské články tak pomáhají v orientaci na bytovém trhu ve všech jeho součástech. Ale přispět může kdokoli nápadem, který má souvislost s bydlením, zahradou a koníčky. Máte-li ve svém okolí šikovného řemeslníka, nebo kutila, o nichž se domníváte, že by zasloužili věnovat jim pozornost, napište o nich. Aby každý, kdo na adresu www.vseprobydleni.cz zavítá, našel vždy něco nového a zajímavého, aby našel věci, služby i lidi stojící za nimi.


PhDr. Danuta Beranová,
redaktorka Vše pro bydlení

Vše pro bydlení

Články: vše bydlení

24.06. 2008
56.88 kB čtenářů
Krby - zahradní krb ze stavebnice
02.08. 2002
9.32 kB čtenářů
Zahrada v proměnách času (2)
Diskusní fórum / Ostatní nezařazené
23.12. 2017
219 čtenářů
PF 2018
24.12. 2016
988 čtenářů
PF 2017
31.12. 2015
3.09 kB čtenářů
Pf 2016
24.12. 2014
4.63 kB čtenářů
PF 2015
24.03. 2014
3.43 kB čtenářů
Nové dveře
31.12. 2013
10.18 kB čtenářů
PF 2014
22.12. 2012
6.88 kB čtenářů
PF 2013
10.12. 2012
19.50 kB čtenářů
Ptactvo - kdy a jak krmit
20.06. 2012
8.64 kB čtenářů
Rozmary počasí
08.04. 2012
18.55 kB čtenářů
Zahradnický kvíz
25.12. 2011
8.46 kB čtenářů
PF 2012