Garten.cz (Zahrada-cs.com): Prosíme, neblokujte reklamu!
Server nevyužíval nikdy žádné dotace od kohokoliv a už vůbec ne od státu nebo EU. Reklama je jediný příjem, který hradí jeho náklady na provoz. Bez ní bychom museli stránky ukončit. Vzhledem k tomu, že výrazně poklesl příjem, který provoz domén dosud financoval, museli jsme podniknout několik opatření.

Rozhodli jsme se pro následující:
1. Uživatelům, kteří používají software na blokokování reklamy začneme zobrazovat text s upozorněním, že je to pro nás nevhodné a likvidační.

2. Servery www.profizahrada.cz, www.garten.cz nebudou nadále vhodné pro vkládání příspěvků do diskusního fóra a obrázků do fotogalerie. Pokud se chcete vyhnout reklamě, používejte pro tento účel server www.zahrada-cs.com.

3. Na adrese www.zahrada-cs.com bude reklama registrovaným a přihlášeným uživatelům diskusního fóra, kteří zašlou alespoň pět příspěvků, omezena automaticky na minimum. Jste li častý návštěvník našeho serveru, zvažte možnost registrace a napsání několika příspěvků, než použití blokovacího softwaru.

Nejsme paraziti, nežijeme z daní druhých. Nejsme ani politická strana jako např. ČSSD, ani ČT, nejsme neziskovka, která dostane peníze od státem placeného úředníka. Nejsme ani pobočka pana Babiše, jehož firmy vydělávají na dotacích státu a EU. Snažíme se, aby zobrazovaná reklama odpovídala zaměření webu. Bohužel rostliny a zahrady nejsou moc tématem, na kterém se dá opravdu vydělat. Chceme jen přežít. Prosíme, z těchto důvodů nepoužívejte na našich stránkách software na blokování reklamy.

Článek k zamyšlení Pořádné chucpe: AdBlock Plus bude prodávat a zobrazovat reklamu .
cz
Prosíme, neblokujte reklamu
Prosíme, neblokujte reklamu