bala: Nevím, zda odkaz, který sem vložím, je ten správný...ale zde jsou k objednání nádherné, anglické růže.....

Zde ještě jeden odkaz angl. sadových růží
Editoval bala (17.02. 2011 17:47:34)
YOS: Už se mi podařilo vypěstovat si růže z vlastního keře i z růže, kterou jsem dostala v srpnu k narozeninám . Nechala jsem je ve vázičce úplně zvadnout. Zapíchla do země a zakryla 4-litrovou sklenicí. Ještě jsem nevychytala proč mi některé růže zplesniví. Možná koupené růže jsou něčím ošetřené, aby dlouho vydržely ve váze. Za pokus to stojí a když se podaří je dvojitá radost.

Všechno jde tak, jak má jít.
jituška: svata,moc dekuji podívám se ráda na stránky.  YOS,také si pěstuji růže,které se mě u někoho líbí,čekám až jim odkvete a po nařízkování dám do země pod sklenici,už nekolik růží jsem takto vypěstovala.Mám ale zkusenost,že tu sklenici můsím nechat na růži přez zimu a mírně přikrýt chvojím.Jinak mě pokaždé odešly.
YOS: Jituško, taky nechávám sklinku přes zimu, ale nezakrývám. Na jaře však některá zplesniví. Možná je musím na zimu přikrýt jak píšeš.

Všechno jde tak, jak má jít.
jituška: YOS,to se mě stává také,že nějaká občas zplesnivý,tak to nebude určitě tím přikrytím.   svata, tak jsem se byla podívat na ty stránky růží od Peclů,musím uznat,že za tak solidní ceny jsem je na internetu ještě nenašla,tak s největší pravděpodobností si u nich objednám na Vaše doporučení.
jitula: Dobrý den,
není to třeba tím, že by se měly na jaře při pěkném sice ještě třeba zimním období při příznivém počasí nachvíli odklopit a potom zase zakrýt?